Aktualizacja 21.05.2018
Czasy na zawodach - 2018.pdf
Adobe Acrobat Document 178.1 KB

ROK 2018

  • 13.06.2018 - III Międzynarodowe Zawody Plywackie o Puchar Burmistrza Andrychowa 2018.
  • 16-17.06.2018 - Otylia Swim Cup - SUMMER EDITION - Gliwice.
  • 09.06.2018 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Pięcioboju Nowoczesnym - Warszawa.
  • 27.05.2018 - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów.
  • 26÷27.05.2018 - Piąta Edycja Pucharu Polski Juniorów Młodszych w kategoriach do lat 14 i 16 - Myślibórz.
  • 19.05.2018 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Częstochowa.
  • 12.05.2018 - Grand Prix Park Wodny Jura 2018 - Łazy.
  • 28.04.2018 - Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.
  • 27÷28.04.2018 - Czwarta Edycja Pucharu Polski Juniorów Młodszych w kategoriach do lat 14 i 16 - Warszawa
  • 22.04.2018 - III Otwarte Mistrzostwa Staszowa w Pływaniu - Staszów
  • 21.04.2018 - IV Wiosenne Zawody Pływackie - Wola.
  • 14.04.2018 - III Ogólnopolskie Mistrzostwa Oławy w pływaniu pod Patronatem Burmistrza Miasta.
  • 11.04.2018 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Pływaniu.
  • 06.04.2018 - VII Międzynarodowy Miting Pływacki Szukamy Młodych Talentów im. Romana Banducha - Herby.
  • 20.03.2018 - Mistrzostwa Częstochowy w Pływaniu Szkół Podstawowy.
  • 17-18.03.2018 - Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR Kielce.
  • 3÷5.02.2017 - Międzynarodowe Zawody Pływackie - VIII Edycja PUCHAR SILESIA – Katowice.

16.06.2018 - III Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa 2018.  

Barbara Całus (2004):         3 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:09.15

                               4 m-ce - 50 m styl dowolny - 31.72

                               4 m-ce - 200 m styl dowolny - 2:34.42                                               4 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 38.13

                               5 m-ce - 50 m styl klasyczny - 1:34.42

 

16÷17.06.2018 - Otylia Swim Cup - SUMMER EDITION - Gliwice.

20. KUPCZAK Olga 08 51.71 50m motylkowy

16. KUPCZAK Olga 08 55.32 50m klasyczny

17. KUPCZAK Olga 08 48.21 50m grzbietowy

19. KUPCZAK Olga 08 43.18 50m dowolny

6. MARCINIAK Amadeusz 09 47.63 50m grzbietowy

5. MARCINIAK Amadeusz 09 42.89 50m dowolny

19. CZAJA Franciszek 08 48.48 50m grzbietowy

24. CZAJA Franciszek 08 42.38 50m dowolny

5. CZAJA Franciszek 08 4:01.03 200m grzbietowy

18. CZAJA Franciszek 08 3:52.65 200m dowolny

24. MRÓZ Dominik 08 49.71 50m grzbietowy

22. MRÓZ Dominik 08 41.90 50m dowolny

12. MRÓZ Dominik 08 3:25.75 200m dowolny

4. MRÓZ Dominik 08 3:47.02 200m grzbietowy

11. CIURZYŃSKI Igor 07 45.35 50m grzbietowy

24. CIURZYŃSKI Igor 07 39.79 50m dowolny

6. CIURZYŃSKI Igor 07 3:27.63 200m grzbietowy

13. CIURZYŃSKI Igor 07 3:27.13 200m dowolny

4. GRADOŃ Maja 10 1:00.07 50m klasyczny

6. GRADOŃ Maja 10 51.85 50m grzbietowy

3. GRADOŃ Maja 10 46.47 50m dowolny

21. GRADOŃ Zuzanna 08 58.75 50m klasyczny

15. GRADOŃ Zuzanna 08 3:43.24 200m dowolny

22. GRADOŃ Zuzanna 08 51.64 50m grzbietowy

24. GRADOŃ Zuzanna 08 44.95 50m dowolny

24. WŁODARA Aleksandra 07 48.03 50m motylkowy

23. WŁODARA Aleksandra 07 50.64 50m klasyczny

14. WŁODARA Aleksandra 07 4:05.21 200m klasyczny

29. WŁODARA Aleksandra 07 40.81 50m dowolny

3. SHYBITAVA Marya 06 40.77 50m klasyczny

14. SHYBITAVA Marya 06 41.32 50m grzbietowy

4. SHYBITAVA Marya 06 3:17.83 200m klasyczny

13. SHYBITAVA Marya 06 36.08 50m dowolny

8. WIECZOREK Kacper 08 3:59.01 200m klasyczny

12. WIECZOREK Kacper 08 37.91 50m dowolny

8. WIECZOREK Kacper 08 46.50 50m motylkowy

6. WIECZOREK Kacper 08 50.65 50m klasyczny

8. WIECZOREK Kacper 08 3:18.92 200m dowolny

 

09.06.2018 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Pięcioboju Nowoczesnym - Warszawa.

  

27.05.2018 - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów.  

Barbara Całus (2004):         1 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:08.50

                               2 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 35.70

Marya Shybitava (2006):       3 m-ce - 50 m styl klasyczny - 41.44

                                4 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:27.02

Aleksandra Włodara (2007):   3 m-ce - 50 m styl klasyczny - 52.20

                                5 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:44.57

Olga Kupczak (2008):          4 m-ce - 50 m styl motylkowy - 49.40

                                4 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:42.38

Zuzanna Gradoń (2008):      2 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:35.44

                                6 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:50.57

Kacper Wieczorek (2008):     1 m-ce - 50 m styl dowolny - 35.68

                                3 m-ce - 50 m styl klasyczny - 50.45

Amadeusz Marciniak (2009):   1 m-ce - 25 m styl dowolny - 17.88

                               2 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 21.71 

Amelia Klińska (2010):        3 m-ce - 25 m styl dowolny - 23.19

                               4 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 29.28 

Maja Gradoń (2010):         1 m-ce - 25 m styl dowolny - 20.27     

                              1 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 23.90  

Maja Moroziuk (2010):      5 m-ce - 25 m styl dowolny - 27.61     

                              6 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 30.10  

Mark Drobotko (2010):      6 m-ce - 25 m styl dowolny - 27.00     

                              10 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 32.22  

 

26÷27.05.2018 - Piąta Edycja Pucharu Polski Juniorów Młodszych w kategoriach do lat 14 i 16 - Myślibórz.

Adam Marciniak - 7 m-ce 

  

19.05.2018 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Częstochowa.

Amadeusz Marciniak - 2 m-ce / 2009 i młodsi

Kacper Wieczorek - 2 m-ce / 2008

Franciszek Czaja - 3 m-ce / 2008

Maja Gradoń - 4 m-ce / 2009 i młodsi

Olga Kupczak - 4 m-ce / 2008

Marya Shibitava - 6 m-ce / 2006

Zuzanna Gradoń - 7 m-ce / 2008

Mateusz Tame - 8 m-ce / 2009 i młodsi

Dominik Mróz - 8 m-ce / 2008

Hubert Woźniak - 8 m-ce / 2007

Sonia Gościniak - 10 m-ce / 2009 i młodsi

Amelia Klińska - 12 m-ce / 2009 i młodsi

Zuzanna Przygodzka - 13 m-ce / 2009 i młodsi

Igor Ciurzyński - 15 m-ce / 2007

Aleksandra Włodara - 16 m-ce / 2007

 

12.05.2018 - Grand Prix Park Wodny Jura 2018 - Łazy.  

Barbara Całus (2004):         2 m-ce - 50 m styl dowolny - 30.53

                               2 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 36.30

Aleksandra Włodara (2007):    2 m-ce - 50 m styl klasyczny - 52.16

                                8 m-ce - 50 m styl dowolny - 40.16

 Zuzanna Gradoń (2008):        12 m-ce - 50 m styl klasyczny - 57.97

                                10 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:49.74

 Olga Kupczak (2008):          8 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 48.47

                               6 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:43.59

Franciszek Czaja (2008):      6 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 46.37

Zuzanna Przesłańska (2008):  3 m-ce - 50 m styl dowolny - 48.47

                               3 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 53.79

 Amadeusz Marciniak (2009):   3 m-ce - 50 m styl dowolny - 41.29

                               5 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 48.23 

Amelia Klińska (2010):        5 m-ce - 25 m styl dowolny - 23.90

                               7 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 27.71  

Maja Gradoń (2010):         1 m-ce - 25 m styl dowolny - 20.61     

                              3 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 24.59  

28.04.2018 - Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.

   50m dowolny

4. GRADOŃ Maja 10 Częstochowski KP "Pirania" 47.41   

7. KLIŃSKA Amelia 10 Częstochowski KP "Pirania" 49.27

10. GOŚCINIAK Sonia 10 Częstochowski KP "Pirania" 58.54

11. NOWAK Liliana 11 Częstochowski KP "Pirania" 58.92

12. MOROZIUK Maja 10 Częstochowski KP "Pirania" 1:00.77

13. PRZYGOCKA Zuzanna 10 Częstochowski KP "Pirania" 1:03.08

6. PRZESŁAŃSKA Zuzanna 09 Częstochowski KP "Pirania" 44.77

13. RYDZYŃSKA Matylda 09 Częstochowski KP "Pirania" 59.90

15. KUPCZAK Olga 08 Częstochowski KP "Pirania" 42.90

13. DROBOTKO Mark 10 Częstochowski KP "Pirania" 59.68

4. MARCINIAK Amadeusz 09 Częstochowski KP "Pirania" 42.00

10. TAME Mateusz 09 Częstochowski KP "Pirania" 50.54

14. SOCZYK Aleksander 09 Częstochowski KP "Pirania" 1:05.96

2. WIECZOREK Kacper 08 Częstochowski KP "Pirania" 36.41

8. CZAJA Franciszek 08 Częstochowski KP "Pirania" 40.34

9. MRÓZ Dominik 08 Częstochowski KP "Pirania" 40.65

7. WOŹNIAK Hubert 07 Częstochowski KP "Pirania" 37.00

11. CIURZYŃSKI Igor 07 Częstochowski KP "Pirania" 38.87

5. BRYK Wiktor 04 Częstochowski KP "Pirania" 31.28

8. RYDZ Jakub 02 Częstochowski KP "Pirania" 30.40

11. KORNOBIS Dominik 02 Częstochowski KP "Pirania" 31.76

 

   50m klasyczny

13. GRADOŃ Zuzanna 08 Częstochowski KP "Pirania" 56.78  

1. SHYBITAVA Marya 06 Częstochowski KP "Pirania" 40.37

1. WIECZOREK Kacper 08 Częstochowski KP "Pirania" 50.92

 

    50m grzbietowy

3. GRADOŃ Maja 10 Częstochowski KP "Pirania" 53.39

7. KLIŃSKA Amelia 10 Częstochowski KP "Pirania" 58.61

8. GOŚCINIAK Sonia 10 Częstochowski KP "Pirania" 1:00.64

9. PRZYGOCKA Zuzanna 10 Częstochowski KP "Pirania" 1:02.34

12. MOROZIUK Maja 10 Częstochowski KP "Pirania" 1:04.82

13. NOWAK Liliana 11 Częstochowski KP "Pirania" 1:10.56

5. PRZESŁAŃSKA Zuzanna 09 Częstochowski KP "Pirania" 52.33

8. RYDZYŃSKA Matylda 09 Częstochowski KP "Pirania" 56.56

15. DROBOTKO Mark 10 Częstochowski KP "Pirania" 1:09.25

4. MARCINIAK Amadeusz 09 Częstochowski KP "Pirania" 46.94

11. TAME Mateusz 09 Częstochowski KP "Pirania" 56.98

12. SOCZYK Aleksander 09 Częstochowski KP "Pirania" 1:00.27

7. MRÓZ Dominik 08 Częstochowski KP "Pirania" 48.11

10. CZAJA Franciszek 08 Częstochowski KP "Pirania" 54.22

2. CIURZYŃSKI Igor 07 Częstochowski KP "Pirania" 45.41

2. BRYK Wiktor 04 Częstochowski KP "Pirania" 38.55

 

    50m motylkowy

8. KUPCZAK Olga 08 Częstochowski KP "Pirania" 49.92 

10. WŁODARA Aleksandra 07 Częstochowski KP "Pirania" 50.98

 

   100m zmienny

8. GRADOŃ Zuzanna 08 Częstochowski KP "Pirania" 1:51.38 

8. WŁODARA Aleksandra 07 Częstochowski KP "Pirania" 1:41.85

3. SHYBITAVA Marya 06 Częstochowski KP "Pirania" 1:25.60

5. WOŹNIAK Hubert 07 Częstochowski KP "Pirania" 1:39.31

4. RYDZ Jakub 02 Częstochowski KP "Pirania" 1:20.92

22.04.2018 - III Otwarte Mistrzostwa Staszowa w Pływaniu - Staszów.  

Barbara Całus (2004):       1 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 36.05

                             1 m-ce - 100 m styl dowolny - 2:31.02

 

21.04.2018 - IV Wiosenne Zawody Pływackie - Wola.  

Marya Shybitava (2006):       3 m-ce - 100 m styl klasyczny - 1:28.39

                               3 m-ce - 50 m styl klasyczny - 40.46

Hubert Woźniak (2007):       4 m-ce - 50 m styl dowolny - 36.35

                               3 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:24.04

Aleksandra Włodara (2007):    5 m-ce - 100 m styl klasyczny - 1:55.35

                                5 m-ce - 50 m styl klasyczny - 54.13

Igor Ciurzyński (2007):        5 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 45.77

                               8 m-ce - 50 m styl dowolny - 38.80

Zuzanna Gradoń (2008):        8 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:40.16

                                14 m-ce - 50 m styl klasyczny - 58.35

Olga Kupczak (2008):          9 m-ce - 50 m styl dowolny - 42.36

                                8 m-ce - 50 m styl motylkowy - 50.82

 Kacper Wieczorek (2008):      6 m-ce - 50 m styl dowolny - 37.62

                                3 m-ce - 50 m styl klasyczny - 50.33  

Dominik Mróz (2008):        9 m-ce - 50 m styl dowolny - 41.88

                              4 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:31.95 

 Amadeusz Marciniak (2009):   4 m-ce - 25 m styl dowolny - 18.23

                               2 m-ce - 50 m styl dowolny - 40.84  

Amelia Klińska (2010):      6 m-ce - 25 m styl dowolny - 23.26

                             5 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 27.96  

Maja Gradoń (2010):       4 m-ce - 25 m styl dowolny - 21.35     

                            5 m-ce - 25 m styl klasyczny - 27.85  

 

 

14.04.2018 - III Ogólnopolskie Mistrzostwa Oławy w pływaniu pod Patronatem Burmistrza Miasta.

Zuzanna Gradoń

50m stylem dowolnym           - 13 m-ce       20.39

50m stylem grzbietowym      - 15 m-ce        23.86 

50m stylem klasycznym        - 10 m-ce        27.74

Maja Gradoń

50m stylem dowolnym           - 25 m-ce       20.39

50m stylem grzbietowym      - 20 m-ce        23.86 

50m stylem klasycznym        - 17 m-ce        27.74

 

11.04.2018 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Pływaniu.

Barbara Całus                 - 50m stylem dowolnym            - 1 m-ce         30.15

Adam Marciniak             - 50m stylem grzbietowym        - 3 m-ce         34,88

Jakub Rydz                    - 50m stylem motylkowym         - 5 m-ce         35,50       

Mikołaj Duda                  - 50m stylem motylkowym         - 10 m-ce       37,82    

 

06.04.2018 -VII Międzynarodowy Miting Pływacki Szukamy Młodych Talentów im. Romana Banducha - Herby.

Maja Gradoń

25m stylem dowolnym           - 4 m-ce       20.39

25m stylem grzbietowym      - 4 m-ce        23.86 

25m stylem klasycznym        - 4 m-ce        27.74  

 

Amelia Klińska

25m stylem dowolnym           - 8 m-ce       25.78

25m stylem grzbietowym       - 9 m-ce       28.74

 

Liliana Nowak

25m stylem dowolnym           - 17 m-ce       27.67

25m stylem grzbietowym       - 14 m-ce       28.80

 

Sonia Gościniak

25m stylem dowolnym           - 13 m-ce       25.78

25m stylem grzbietowym       - 17 m-ce       28.74

  

Maja Moroziuk

25m stylem dowolnym           - 18 m-ce       27.96

25m stylem grzbietowym       - 20 m-ce       29.54

 

Zuzanna Przygocka

25m stylem dowolnym           - 23 m-ce       30.16

25m stylem grzbietowym       - 16 m-ce       28.65

 

Mark Drobotko

25m stylem dowolnym           - 12 m-ce       26.96

25m stylem grzbietowym       - 14 m-ce       31.35

  

Zuzanna Gradoń

50m stylem klasycznym        - 23 m-ce        57.26

50m stylem dowolnym          - 22 m-ce        44.09

100m stylem dowolnym        - 17 m-ce        1:44.91

 

Olga Kupczak

50m stylem grzbietowy         - 10 m-ce        48.97

50m stylem dowolnym          - 11 m-ce        39.93

50m stylem motylkowym      - 12 m-ce        49.44

 

Aleksandra Włodara

50m stylem klasycznym        - 18 m-ce        51.60

50m stylem dowolnym          - 22 m-ce        40.80

 

Marya Shybitava

50m stylem klasycznym         - 9 m-ce         41.76

100m stylem klasycznym       - 6 m-ce        1:30.01

100m stylem dowolnym         - 7 m-ce        1:26.98

 

Zuzanna Przesłańska

50m stylem grzbietowym      - 10 m-ce        53.86

50m stylem dowolnym          - 10 m-ce        47.16

 

Amadeusz Marciniak

50m stylem dowolnym          - 5 m-ce        43.31

50m stylem grzbietowym      - 4 m-ce        47.09

 

Kacper Wieczorek

50m stylem dowolnym          - 4 m-ce        36.13

50m stylem grzbietowym      - 5 m-ce        44.84

50m stylem klasycznym       - 5 m-ce        49.71

 

Dominik Mróz

50m stylem dowolnym          - 19 m-ce        42.13

100m stylem dowolnym        - 12 m-ce        1:35.43

50m stylem grzbietowym      - 14 m-ce        50.37

 

Franciszek Czaja

50m stylem dowolnym          - 24 m-ce        42.71

100m stylem dowolnym        - 16 m-ce        1:38.48

50m stylem grzbietowym      - 16 m-ce        52.86

 

 

20.03.2018 - Mistrzostwa Częstochowy w Pływaniu Szkół Podstawowych.

Aleksandra Włodara     - 50m stylem klasycznym         - 4 m-ce       52,88

Zuzzana Gradoń            - 50m stylem klasycznym         - 6 m-ce       59,12  

Marya Shybitava            - 50m stylem klasycznym        - 1 m-ce        40.16

Olga Kupczak                 - 50m stylem dowolnym           - 5 m-ce        40.40

Maja Gradoń                   - 50m stylem dowolnym           - 7 m-ce        48,58

Amadeusz Marciniak   - 50m stylem grzbietowym        - 3 m-ce        46,24

Dominik Mróz                - 50m stylem grzbietowym        - 4 m-ce        48,68

Hubert Woźniak             - 50m stylem klasycznym          - 2 m-ce        49,66

Kacper Wieczorek         - 50m stylem dowolnym           - 2 m-ce        36,08

Franciszek Czaja           - 50m stylem dowolnym           - 3 m-ce        41,24

 

 

 

17÷18.03.2018 - Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR Kielce.

Olga Kupczak

50m stylem dowolnym           - 5 m-ce        41.74

50m stylem motylkowym       - 4 m-ce         51.39 

50m stylem grzbietowym      - 13 m-ce        49.39 

50m stylem klasycznym        - 8 m-ce         57.42  

 

Zuzanna Gradoń

50m stylem dowolnym           - 8 m-ce        43.80  

50m stylem motylkowym       - 6 m-ce         57.74  

50m stylem grzbietowym      - 14 m-ce        50.21   

50m stylem klasycznym        - 7 m-ce         57.26  

 

Aleksandra Włodara

50m stylem dowolnym           - 7 m-ce        40.77  

50m stylem motylkowym       - 10 m-ce       50.76  

100m stylem klasycznym      - 11 m-ce        1:54.53    

50m stylem klasycznym        - 7 m-ce         DYSKW.  

 

Marya Shybitava

50m stylem dowolnym            - 12 m-ce         35.62

50m stylem klasycznym           - 3 m-ce           40.42 

100m stylem klasycznym         - 3 m-ce        1:29.32 

200m stylem klasycznym         - 4 m-ce        3:11.18

100m stylem zmiennym           - 8 m-ce        1:27.84 

500m stylem grzbietowym       - 6 m-ce           39.68 

 

Kacper Wieczorek

50m stylem dowolnym           - 3 m-ce        37.90  

50m stylem grzbietowym      - 9 m-ce        45.53   

50m stylem klasycznym        - 3 m-ce         49.50  

50m stylem motylkowym      - 6 m-ce         46.75  

 

Domikik Mróz

50m stylem dowolnym           - 8 m-ce        42.18  

50m stylem grzbietowym      - 15 m-ce        50.18   

100m stylem dowolnym        - 12 m-ce       1:36.38   

 

16÷18.02.2018 - Mistrzostwa Śląska 11 lat w pływaniu - Gliwice

Marya Shybitava

50m stylem dowolnym         - 30 m-ce        35.80

50m stylem klasycznym       - 6 m-ce          41.45

100m stylem klasycznym     - 5 m-ce      1:30.74 

 

CKP Pirania na:


Kalendarz CKP Pirania

Miejsce na TWOJE logo: