Czasy i miejsca uzyskiwane przez zawodników CKP Pirania na zawodach w roku 2016
Czasy na zawodach - ROK 2016.pdf
Adobe Acrobat Document 27.5 KB
  • 10.12.2016 - II Edycja Grand Prix "Skała Cup" - Łazy
  • 3÷4.12.2016 - Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym Dzieci „PENTA DAY” i Mistrzostwa Polski Młodzików w kategorii 12-14 lat w Dwuboju Nowoczesnym – Spała
  • 27.11.2016 - Andrzejkowe Zawody Pływackie - Kozy 2016
  • 19.11.2016 - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 2016
  • 29.10.2016 - III Jesienne Zawody w Woli
  • 7÷9.10.2016 - 1 Edycja Pucharu Polski w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym oraz Penta Day - Pasym 2016. .
  • 04.10.2016 - Penta Day i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Warszawa
  • 24.09.2016 - Penta Day - Radomsko 2016
  • 04.09.2016 - II Crosstriathlon Koziołka w Januszkowicach. 
  • 20.08.2016 - 10. TAURON Triathlon "Stalowy Sokół". 
  • 06.08.2016 - Aquthlon XTERRA Poland - Kraków.
  • 31.07.2016 - Triathlon Elemental Tri Series - Blachownia. 
  • 25.06.2016 - Ogólnopolskie Zawody w Aquathlonie - Susz.
  • 15÷17.06.2016 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym - Elbląg 2016
  • 11.06.2016 - Penta Day i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Częstochowa
  • 4÷5.06.2016 - V Edycja Pucharu Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Częstochowa 2016
  • 22÷23.05.2016 - Mistrzostwa Polski Juniorów w Pięcioboju Nowoczesnym - Cetniewo
  • 14.05.2016 - Penta Day i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Częstochowa
  • 13÷14.05.2016 -  VII Międzynarodowe " Koziołki Pływackie" 2016 - Kędzierzyn Koźle.
  • 07÷08.05.2016 - IV Edycja Pucharu Polski w Trójboju Nowoczesnym - Pasym 2016
  • 17.04.2016 -  V Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 2016
  • 16.04.2016 - III Edycja Pucharu Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Warszawa 2016
  • 02.04.2016 - II Edycja Pucharu Polski w Trójboju Nowoczesnym - Władysławowo 2016.
  • 23.03.2016 -  Mistrzostwa Częstochowy w pływaniu szkół podstawowych 2016
  • 19÷20.03.2016 - I Edycja Pucharu Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Drzonków 2016
  • 06÷07.02.2016 - Ogólnopolskie Zawody o Puchar MOSiR w Kielcach. 

ROK 2016

 

10.12.2016 - II Edycja Grand Prix "Skała Cup" – Łazy.  

Barbara Całus (2004):       1 m-ce - 100 m styl dowolny - 01:11.09

                             2 m-ce - 50 m styl klasyczny - 43.10

Adam Marciniak (2004):     3 m-ce - 100 m styl dowolny - 01:15.04

                              5 m-ce - 50 m styl klasyczny   

Hubert Woźniak (2007):      11 m-ce - 50 m styl klasyczny - 59.78

                               10 m-ce - 50 m styl motyl 56.53

Olga Kupczak (2008):        13 m-ce - 50 m styl dowolny - 58.15

Zuzanna Gradoń (2008):     9 m-ce - 50 m styl dowolny - 50.84

Kacper Wieczorek (2008):    5 m-ce - 50 m styl dowolny - 44.31

Wiktor Mietelski (2008):     6 m-ce - 50 m styl dowolny - 45.93

Dominik Mróz (2008):        7 m-ce - 50 m styl dowolny - 49.19

Maja Gradoń (2010):         10 m-ce - 25 m styl dowolny - 30.94

Amelia Klińska (2010):       11 m-ce - 25 m styl dowolny - 33.72

 

 

3÷4.12.2016 - Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym Dzieci „PENTA DAY” i Mistrzostwa Polski Młodzików w kategorii 12-14 lat w Dwuboju Nowoczesnym – Spała 

Barbara Całus (2004) - 28 m-ce    pływanie - 100 m styl dowolny - 1:11,12

                                    bieg - 1 000 m - 3:37,00 

Jakub Rydz (2002) - 35 m-ce       pływanie - 100 m styl dowolny - 1:09,76

                                   bieg - 1 000 m - 3:26,91 

Adam Marciniak (2004) - 37 m-ce    pływanie - 100 m styl dowolny - 1:11,98

                                      bieg - 1 000 m - 3:24,39 

Mikołaj Duda (2003) - 37 m-ce    pływanie - 100 m styl dowolny - 1:17,68

                                      bieg - 1 000 m - 3:38,86

Marta Marek (2005) - 14 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:36,72

                                   bieg - 600 m - 2:07,21 

Nadia Trąbczyńska (2005) - 49 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:46,46

                                   bieg - 600 m - 2:08,94 

Zuzanna Gradoń (2008) - 72 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:49,96

                                   bieg - 600 m - 2:23,31 

Olga Kupczak (2008) - 87 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:58,80

                                   bieg - 600 m - 2:41,29 

Hubert Woźniak (2007) - 32 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:40,72

                                      bieg - 600 m - 2:06,52 

Igor Ciurzyński (2007) - 53 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:42,88

                                     bieg - 600 m - 2:17,27 

Kacper Wieczorek (2008) - 66 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:44,52

                                       bieg - 600 m - 2:24,51 

Wiktor Mietelski (2008) - 67 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:42,20

                                      bieg - 600 m - 2:31,90 

Franciszek Czaja (2008) - 69 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:48,32

                                      bieg - 600 m - 2:15,66 

 

 

27.11.2016 -  Andrzejkowe Zawody Pływackie - Kozy2016. 

 

Barbara Całus (2004):       5 m-ce - 50 m styl dowolny - 32.72

                             2 m-ce - 100 m styl dowolny 1:11.55

                             4 m-ce - 200 m styl zmienny - 3:03.46

                             3 m-ce - 100 m styl zmienny 1:22.82

Zuzanna Gradoń (2008):     20 m-ce - 50 m styl dowolny - 57.04

                               15 m-ce - 50 m styl grzbiet 57.67

Franciszek Czaja (2008):     17 m-ce - 50 m styl dowolny - 54.09

Dominik Mróz (2009):        18 m-ce - 50 m styl dowolny - 54.60 

 

 

19.11.2016 -  Jurajska Liga Pływacka - Łazy 2016. 

 

Barbara Całus (2004):       2 m-ce - 50 m styl dowolny - 32.81

                             2 m-ce - 50 m styl motyl 37.09

Adam Marciniak (2004):     2 m-ce - 50 m styl dowolny - 33.44

                              2 m-ce - 50 m styl grzbiet 40.28

Igor Ciurzyński (2007):       7 m-ce - 50 m styl dowolny - 44.13

                              7 m-ce - 50 m styl grzbiet 50.00

Hubert Woźniak (2007):      6 m-ce - 50 m styl dowolny - 43.38

                               12 m-ce - 50 m styl grzbiet 55.97

Zuzanna Gradoń (2008):     4 m-ce - 50 m styl dowolny - 53.25

                               6 m-ce - 50 m styl grzbiet 57.53

Olga Kupczak (2008):        15 m-ce - 50 m styl dowolny - 01:06.75

                               8 m-ce - 50 m styl grzbiet 58.31

Dominik Mróz (2008):        13 m-ce - 50 m styl dowolny - 57.72

 

                               9 m-ce - 50 m styl grzbiet 01:00.37

Zuzanna Przesłańska (2009): 11 m-ce - 50 m styl dowolny - 01:02.53

                                12 m-ce - 50 m styl grzbiet 01:03.13

Amadeusz Marciniak (2009): 14 m-ce - 50 m styl dowolny - 59.19

                               12 m-ce - 50 m styl grzbiet 01:02.75

Amelia Klińska (2010):       2 m-ce - 25 m styl dowolny - 33.25

                               4 m-ce - 25 m styl grzbiet 32.69

Jakub Masio (2010):          2 m-ce - 25 m styl dowolny - 44.25

                               3 m-ce - 25 m styl grzbiet 37.41

Maja Gradoń (2010):       2 m-ce - 25 m styl grzbiet - 31.00

  

 

 

29.10.2016 -  III Jesienne Zawody w Woli. 

Jakub Rydz (2002):          12 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:11.35

                             8 m-ce - 100 m styl zmienny 1:25.75

Barbara Całus (2004):       4 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:13.31

                             3 m-ce - 100 m styl zmienny 1:25.81

Igor Ciurzyński (2007):      13 m-ce - 50 m styl dowolny - 44.33

                             12 m-ce - 50 m styl grzbiet 50.25

Hubert Woźniak (2007):      14 m-ce - 50 m styl dowolny - 44.76

                             22 m-ce - 50 m styl grzbiet 57.32

Olga Kupczak (2008):       17 m-ce - 25 m styl dowolny - 28.23

                             11 m-ce - 25 m styl grzbiet 24.92

Zuzanna Gradoń (2008):    15 m-ce - 25 m styl dowolny - 24.32

                             14 m-ce - 25 m styl grzbiet 27.54

Wiktor Mietelski (2008):     6 m-ce - 25 m styl dowolny - 19.51

                             1 m-ce - 25 m styl grzbiet 22.36

Kacper Wieczorek (2008):   7 m-ce - 25 m styl dowolny - 19.98

                             6 m-ce - 25 m styl grzbiet 23.98

Franciszek Czaja (2008):    7 m-ce - 25 m styl dowolny - 19.98

                             6 m-ce - 25 m styl grzbiet 23.98

Zuzanna Przesłańska (2009): 3 m-ce - 25 m styl dowolny - 27.51

                               4 m-ce - 25 m styl grzbiet 29.86

 

7÷9.10.2016 - 1 Edycja Pucharu Polski w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym oraz Penta Day - Pasym 2016. 

 

- dwubój nowoczesny

Barbara Całus 13 m-ce:

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:13.59

bieg - 1 000 m - 03:55.37

 

Antoni Pendrasik - 27 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:14.31 

bieg - 1 000 m - 03:48.08

Adam Marciniak 35 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:16.36

bieg - 1 000 m - 04:01.30 

 

- "Penta Day"

Marta Marek 8 m-ce:

pływanie - 50 m styl dowolny - 0:37.40

bieg - 600 m - 2:06.57

 

04.10.2016 - Penta Day i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Warszawa. 

Marta Marek (2005) - 3 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:00,00

                                   bieg - 600 m - 0:00,00 

Zuzanna Gradoń (2008) - 00 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:00,00

                                   bieg - 600 m - 0:00,00 

 

24÷25.09.2016 - V Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu Częstochowa. 

Barbara Całus:

2 m-ce - 400 m styl dowolny - 5:54.61

1 m-ce - 50 m styl dowolny - 33.85

2 m-ce - 200 m styl zmienny - 3:10.57

1 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:16.22 

Marta Marek:

3 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 44.94

2 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:28.79

Adam Marciniak: 

1 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:30.15

3 m-ce - 50 m styl dowolny - 34.91

 

 

24.06.2016 - Penta Day - Radomsko. 

Marta Marek (2005) - 4 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:37.24                                              bieg - 600 m - 0:00,00

Franciszek Czaja (2008) - 6 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:53.94                                          bieg - 600 m - 0:00,00

Igor Ciurzyński (2007) - 7 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:48.40

                               bieg - 600 m - 0:00,00

Wiktor Mietelski (2008) - 8 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:46.50

                               bieg - 600 m - 0:00,00

Kacper Wieczorek (2008) - 10 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:49.91

                              bieg - 600 m - 0:00,00

Natalia Trąbczyńska (2005) - 13 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:51.86

                              bieg - 600 m - 0:00,00

Dominik Mróz (2008) - 19 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:55.16

                              bieg - 600 m - 0:00,00

Zuzanna Gradoń (2008) - 21 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:58.58

                              bieg - 600 m - 0:00,00

Olga Kupczak (2008) - 30 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:69.57

                             bieg - 600 m - 0:00,00

 

 04.09.2016 - II Crosstriathlon Koziołka w Januszkowicach.   2016. 

Amadeusz Marciniak - V miejsce (50 m pływanie ,700m rower i 400m bieg)

Adam Marciniak - II miejsce (100 m pływanie, 1,8km rower i 800 bieg)

Basia Całus - II miejsce (100 m pływanie, 1,8km rower i 800 bieg)

Jakub Rydz - IV miejsce (200 m pływanie, 3,6km rower i 1,4km bieg)

Anna Marciniak - II miejsce w kategori K30 i III miejsce w OPEN kobiet.

 

20.08.2016 - 10. TAURON Triathlon "Stalowy Sokół".  2016. 

Marcel Suliga – 3 m-ce w kategorii M16 z czasem 00:42:16

Filip Olejnik – 4 m-ce w kategorii M16 z czasem 00:43:19

Anna Marciniak – 1 m-ce w kategorii K30 z czasem 00:47:20

Kamila Rydz – 4 m-ce w kategorii K20 z czasem 00:50:38

Marcin Marciniak – 42 m-ce w kategorii M30 z czasem 00:50:58

Urszula Rydz – 6 m-ce w kategorii K40 z czasem 00:52:29

Katarzyna Całus  10 m-ce w kategorii K40 z czasem 00:59:54

 

06.08.2016 - Aquthlon XTERRA Poland - Kraków 2016. 

Basia Całus - w kategorii rocznik 2005-2003 (11-13 lat) – 400m pływania/2km bieg - 2 miejsce

Marcel Suliga - w kategorii rocznik 2002-2000 (14-16 lat) – 600m pływania/3km bieg - 2 miejsce

 

31.07.2016 - Triathlon Elemental Tri Series - Blachownia. 2016. 

Amadeusz Marciniak 200m - I m w kat.7 lat

Adam Marciniak 1000m - I m w kat.12-13lat

Jakub Rydz triathlon supersprint - 9 m w M14

Marcel Suliga triathlon supersprint -14 m w M16

Filip Olejnik triathlon supersprint - 17 m w M16

Anna Marciniak triathlon sprint - 9 m w K24

 

25.06.2016 - Ogólnopolskie Zawody w Aquathlonie - Susz 2016. 

Marcel Suliga - 3 m-ce

Filip Olejnik - 4 m-ce

  

15÷17.06.2016 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym - Elbląg 2016. 

- trójbój nowoczesny

Marcel Suliga - 9 m-ce

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:15,79 

strzelanie - 402

bieg - 2 000 m - 6:36,93 

Filip Olejnik - 18 m-ce

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:17,98  

strzelanie - 383

bieg - 2 000 m - 7:06,28   

 - dwubój nowoczesny

Barbara Całus 27 m-ce

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:14.42  

bieg - 1 000 m - 3:56.16 

Jakub Rydz - 23 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:12.51 

bieg - 1 000 m - 3:31.26  

 

11.06.2016 - Penta Day i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Częstochowa. 

Marta Marek (2005) - 4 m-ce    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:38.19

                                 bieg - 600 m - 2:05.66 

Natalia Trąbczyńska (2005) - 14 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:50.75

                                     bieg - 600 m - 2:11.09

Zuzanna Gradoń (2008) - 34 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 1:09.37

                                     bieg - 600 m - 2:32.46

Hubert Woźniak (2007) - 5 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:45.00

                                       bieg - 600 m - 2:11.10

Kacper Wieczorek (2008) - 9 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:45.72

                                       bieg - 600 m - 2:25.77

Wiktor Mietelski (2008) - 12 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:44.50

                                        bieg - 600 m - 2:34.67

 Igor Ciurzyński (2007) - 18 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:57.19

                                       bieg - 600 m - 2:22.66

Franciszek Czaja (2008) - 23 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 1:09.75

                                       bieg - 600 m - 2:13.19

Dominik Mróz (2008) - 25 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 1:05.00

                                       bieg - 600 m - 2:38.75

Amadeusz Marciniak (2009) - 31 m-ce   pływanie - 50 m styl dowolny - 1:19.18

                                       bieg - 600 m - 2:35.46

 

4÷5.06.2016 - V Edycja Pucharu Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Częstochowa 2016. 

- trójbój nowoczesny

Marcel Suliga - 12 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:23,47

strzelanie - 386

bieg - 2 000 m - 6:18,55

Filip Olejnik - 16 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:19,00

strzelanie - 346

bieg - 2 000 m - 6:44,09   

 

- dwubój nowoczesny

Barbara Całus 28 m-ce:

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:14.12

bieg - 1 000 m - 3:48.34

Marta Marek 44 m-ce:

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:30.97

bieg - 1 000 m - 3:44.99

Jakub Rydz - 20 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:10.75 

bieg - 1 000 m - 3:26.65

Adam Marciniak 28 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:15.63

bieg - 1 000 m - 3:29.65 

Mikołaj Duda 41 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:24.69

bieg - 1 000 m - 3:49.96 

Antoni Pendrasik - 46 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:19.08

bieg - 1 000 m - 0:00,00

 

22÷23.05.2016 - Mistrzostwa Polski Juniorów w Pięcioboju Nowoczesnym - Cetniewo. 

- trójbój nowoczesny

Marcel Suliga - 8 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:17,89 

strzelanie + bieg - 13:30,62  

Filip Olejnik - 13 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:17,44 

strzelanie + bieg - 14:06,16   

 

14.05.2016 - Penta Day i Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Częstochowa. 

Marta Marek (2005) - 3 m-ce:    pływanie - 50 m styl dowolny - 0:39.18

                                 bieg - 600 m - 2:02.60

Zuzanna Gradoń (2008) - 50 m-ce:   pływanie - 50 m styl dowolny - 1:11.02

                                     bieg - 600 m - 2:32.59

Hubert Woźniak (2007) - 20 m-ce:   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:44.09

                                       bieg - 600 m - 2:12.50

Wiktor Mietelski (2008) - 30 m-ce:   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:44.50

                                        bieg - 600 m - 2:34.67

Kacper Wieczorek (2008) - 33 m-ce:   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:46.53

                                       bieg - 600 m - 2:29.04

Igor Ciurzyński (2007) - 43 m-ce:   pływanie - 50 m styl dowolny - 0:56.90

                                       bieg - 600 m - 2:29.37

Franciszek Czaja (2008) - 51 m-ce:   pływanie - 50 m styl dowolny - 1:11.01

                                       bieg - 600 m - 2:22.63

Dominik Mróz (2008) - 52 m-ce:   pływanie - 50 m styl dowolny - 1:03.98

                                       bieg - 600 m - 2:48.93

Amadeusz Marciniak (2009) - 54 m-ce:   pływanie - 50 m styl dowolny - 1:10.31

                                       bieg - 600 m - 2:35.55

 

13÷14.05.2016 -  VII Międzynarodowe " Koziołki Pływackie" 2016 - Kędzierzyn Koźle. 

Barbara Całus (2004):        4 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:15.07

                             6 m-ce - 200 m styl grzbietowy - 3:14.29 

                             6 m-ce - 200 m styl dowolny - 3:14.29 

                             8 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:34.70 

                             8 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:27.25 

 

Antoni Pendrasik (2004):    3 m-ce - 200 m styl grzbietowy - 3:10.20 

                             6 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:25.97 

                             7 m-ce - 200 m styl dowolny - 1:58.68 

                             9 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:28.96  

                             9 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:15.79 

 

Adam Marciniak (2004):     6 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:14.24 

                             DYSKW - 200 m styl grzbietowy - 0:00,00 (3:10.10)

 

07÷08.05.2016 - IV Edycja Pucharu Polski w Trójboju Nowoczesnym - Pasym 2016. 

- trójbój nowoczesny

Marcel Suliga - 5 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:19,29

strzelanie - 409 

bieg - 2 000 m - 6:42,67

Filip Olejnik - 19 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:17,62

strzelanie - 350

bieg - 2 000 m - 6:53,63    

 

17.04.2016 -  V Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 2016. 

Amadeusz Marciniak (2009):   23 m-ce - 25 m styl dowolny- 34.52 

                                16 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 31.85 

Kacper Wieczorek (2008):      10 m-ce - 25 m styl dowolny- 22.86 

                               DYSKW. - 25 m styl grzbietowy - 0:00,00

Wiktor Mietelski (2008):        4 m-ce - 25 m styl dowolny- 20.88 

                               10 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 27.45

Igor Ciurzyński (2007):        15 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 1:02.62 

                               7 m-ce - 50 m styl dowolny- 53.75 

Hubert Woźniak (2007):       13 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 57.36 

Marta Marek (2005):          19 m-ce - 50 m styl klasyczny - 52.85 

                               11 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:40.70 

                              20 m-ce - 100 m styl klasyczny - 1:59.27 

Barbara Całus (2004):        13 m-ce - 100 m styl motylkowy - 1:33.83

                             10 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:15.91

                             14 m-ce - 100 m styl zmienny- 1:28.25

Antoni Pendrasik (2004):    DYSKW. - 100 m styl motylkowy - 0:00,00 

                             12 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:14.47

                             14 m-ce - 100 m styl zmienny- 1:27.64

Adam Marciniak (2004):     9 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:29.01

                             16 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:18.01

                             17 m-ce - 100 m styl zmienny- 1:29.01

Mikołaj Duda (2003):        12 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:47.29

                             18 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:25.52

                             17 m-ce - 100 m styl zmienny- 1:50.32

 

16.04.2016 - III Edycja Pucharu Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Warszawa 2016. 

- trójbój nowoczesny

Marcel Suliga - 13 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:20,86

strzelanie - 369

bieg - 2 000 m - 6:21,54

Filip Olejnik - 16 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:16,34

strzelanie - 345

bieg - 2 000 m - 6:42,60   

 

- dwubój nowoczesny

Barbara Całus 41 m-ce:

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:15.98

bieg - 1 000 m - 3:49.35

Marta Marek 82 m-ce:

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:31.45

bieg - 1 000 m - 4:02.50

Jakub Rydz - 28 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:09.66 

bieg - 1 000 m - 3:35.13

Adam Marciniak 57 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:14.97

bieg - 1 000 m - 3:46.27 

Antoni Pendrasik - 56 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:15.72

bieg - 1 000 m - 3:43.42

Mikołaj Duda - 70 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:24.38

bieg - 1 000 m - 3:55.72

 

02.04.2016 - II Edycja Pucharu Polski w Trójboju Nowoczesnym - Władysławowo 2016. 

- trójbój nowoczesny

Marcel Suliga - 9 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:21.79

strzelanie - 371 

bieg - 2 000 m - 6:30.00

Filip Olejnik - 13 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:17.92

strzelanie - 343

bieg - 2 000 m - 6:47.45   

 

 

23.03.2016 -  Mistrzostwa Częstochowy w pływaniu szkół podstawowych 2016. 

Barbara Całus:      1 m-ce - 50 m styl dowolny - 33.16

Adam Marciniak:   2 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 41.69 

Antoni Pendrasik:  2 m-ce - 50 m styl dowolny - 33.07 

Mikołaj Duda:      3 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 47.49 

Marta Marek:       4 m-ce - 50 m styl klasyczny - 52.65 

Hubert Woźniak:   4 m-ce - 50 m styl dowolny- 45.88 

 

19÷20.03.2016 - I Edycja Pucharu Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Drzonków 2016. 

- trójbój nowoczesny

Marcel Suliga - 6 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:20,16

strzelanie - 

bieg - 2 000 m - 6:19,25

Filip Olejnik - 17 m-ce:

pływanie - 200 m styl dowolny - 2:16,61

strzelanie - 

bieg - 2 000 m - 6:47,76   

 

- dwubój nowoczesny

Barbara Całus 23 m-ce:

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:16.07

bieg - 1 000 m - 3:46.17

Marta Marek 41 m-ce:

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:28.49

bieg - 1 000 m - 3:55.40

Jakub Rydz - 16 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:11.04 

bieg - 1 000 m - 3:22.38

Adam Marciniak 28 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:15.67

bieg - 1 000 m - 3:32.07 

Antoni Pendrasik - 26 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:14.36

bieg - 1 000 m - 3:31.59

 

 

06÷07.02.2016 - Ogólnopolskie Zawody o Puchar MOSiR w Kielcach. 

Barbara Całus:

8 m-ce - 50 m styl dowolny - 34.09

7 m-ce - 50 m styl motylkowy - 39.40

8 m-ce - 200 m styl dowolny - 2:56.09 

Marta Marek:

11 m-ce - 50 m styl dowolny - 40.85

5 m-ce - 200 m styl dowolny - 3:31.96

Adam Marciniak: 

6 m-ce - 50 m styl dowolny - 33.96

6 m-ce - 50 m styl motylkowy - 41.14

4 m-ce - 200 m styl dowolny - 2:46.49

CKP Pirania na:


Kalendarz CKP Pirania

Miejsce na TWOJE logo: