Czasy na zawodach - 2017.pdf
Adobe Acrobat Document 368.6 KB

ROK 2017

  • 13.12.2017 - Mistrzostwa Śląska 11 lat w pływaniu - Gliwice.
  • 10.12.2017 - Mikołajkowy Miting Pływacki - Knurów.
  • 2÷3.12.2017 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day", Dwubój i Trójbój Nowoczesny  - Spała.
  • 26.11.2017 - X Pływackie Andrzejki w Gminie Kozy.
  • 18.11.2017 - Zawody Pływackie o Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice - Paniówki k/Gliwic.
  • 04.11.2017 - Grand Prix Park Wodny Jura 2017 - Łazy
  • 21.10.2017 - Jesienne Zawody Pływackie w Woli.
  • 14.10.2017 - Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Dobrodzienia.
  • 14.10.2017 - Krajowy Festiwal Polskiego Pływania. Super Jedynki Opole 2017.
  • 6÷8.10.2017 - 1 Edycja Pucharu Polski Junior Młodszy w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Pasym.
  • 6÷8.10.2017 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Pasym.
  • 30.09.2017 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Radomsko.
  • 24.09.2017 - 3 edycja zawodów: Erowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy.
  • 16-17.09.2017 - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa.
  • 17.09.2017 - IV Bieg Rodzinny Zabieganych - Częstochowa.
  • 09.09.2017 - XII Międzynarodowy Maraton Pływacki o Puchar Zalewu Bagry - Kraków.
  • 03.09.2017 - II CROSS TRIATHLON KOZIOŁKA - Januszkowice.
  • 27.08.2017 - XXVIII Krakowski Maraton Pływacki Memoriał Jana Gorzkowskiego - Kraków.
  • 12.08.2017 - Xterra Poland Kids - Kraków.
  • 15-16.07.2017 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Warszawa.
  • 17.06.2017 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Częstochowa
  • 29.06.2017 - 2 edycja zawodów: Erowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy.
  • 10÷11.06.2017 - 5 Edycja Pucharu Polski Junior Młodszy w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Warszawa.
  • 03.06.2017 - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów
  • 27.05.2017 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Częstochowa.
  • 20÷21.05.2017 - 4 Edycja Pucharu Polski Junior Młodszy w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Cetniewo.
  • 14.05.2017 - VI Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby
  • 13.05.2017 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Częstochowa.
  • 07.05.2017 - IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu PRO-SWIM 2017 - Zabierzów.
  • 29.04.2017 - Erowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy.
  • 29÷30.05.2017 - 2 Edycja Pucharu Polski w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym - Częstochowa.7
  • 29.04.2017 - Grand Prix Park Wodny Jura 2017 - Łazy
  • 22.04.2017 - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola.
  • 08.04.2017 - Częstochowskie Spotkanie Pływackie - Częstochowa.
  • 01.04.2017 - 2 Ogólnopolskie Mistrzostwa w Pływaniu - Oława.
  • 18÷19.03.2017 - 2 Edycja Pucharu Polski w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym - Drzonków.
  • 22.03.2017 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu - Częstochowa.    
  • 3÷5.02.2017 - Międzynarodowe Zawody Pływackie - VII Edycja PUCHAR SILESIA – Katowice.

16.12.2017 - VIII Międzynarodowy MIking Pływacki - Pawłowice.

Marya Shybitava

50m stylem dowolnym -     7 m-ce             35.92

50m stylem klasycznym -  3 m-ce          41.91

100m stylem klasycznym - 3 m-ce         1:33.32

300m stylem klasycznym - 3 m-ce         3:14.41

Barbara Całus

100m stylem dowolnym -  12 m-ce        1:10.24

100m stylem zmiennym -  11 m-ce        1:22.04

Maja Gradoń

25m stylem dowolnym -  12 m-ce            23.39  

25m stylem grzbietowym -  7 m-ce          26.58

25m stylem klasycznym -  5 m-ce          31.26

Zuzanna Gradoń

25m stylem dowolnym -  13 m-ce             20.21  

25m stylem grzbietowym -  14 m-ce         23.88

25m stylem klasycznym -  13 m-ce           27.27

Kacper Wieczorek

25m stylem dowolnym -  5 m-ce             17.71  

25m stylem grzbietowym -  10 m-ce         22.75

25m stylem klasycznym -  8 m-ce          24.83

 

13.12.2017 - Mistrzostwa Śląska 11 lat w pływaniu - Gliwice

Marya Shybitava

50m stylem dowolnym -     37 m-ce        36.24

100m stylem klasycznym -  4 m-ce     1:31.97

50m stylem klasycznym - 3 m-ce         41.20

100m stylem zmiennym -    11  m-ce     1:29.14  

 

10.12.2017 - Mikołajkowy Miting Pływacki - Knurów.

Barbara Całus

50m stylem dowolnym -  1 m-ce            30.95 

100m stylem grzbietowym -  2 m-ce        1:08.92

Maja Gradoń

25m stylem dowolnym -  1 m-ce             23.32  

25m stylem grzbietowym -  1 m-ce         25.06

Zuzanna Gradoń

50m stylem dowolnym -  15 m-ce            43.15   

100m stylem dowolnym -  7 m-ce         1:40.06

 

02÷03.12.2017 - Dwubój i Trójbój Nowoczesny - Spała

Barbara Całus 10 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:06,60 

bieg - 1 000 m - 03:29.69 

Barbara Całus 14 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:06,60 

strzelanie - 319 pkt.

bieg - 1 000 m - 03:29.69 

Adam Marciniak 20 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:06,20 

bieg - 1 000 m - 03:13.16 

Adam Marciniak 19 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 1:06,20 

strzelanie - 272 pkt.

bieg - 1 000 m - 03:13.16 

 

02÷03.12.2017 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Spała

Hubert Woźniak 5 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 37,54

bieg - 600 m - 02:01.95

Franciszek Czaja  4 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 43,24

bieg - 600 m - 02:02.58

Kacper Wieczorek 8 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 39,94

bieg - 600 m - 02:27.70 

Dominik Mróz 12 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 44,14 

bieg - 600 m - 02:27.44 

Amadeusz Marciniak 4 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 45,64 

bieg - 600 m - 02:24.61 

Marya Shybitava  00 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 35,50

bieg - 600 m - 00:00.00

Aleksandra Włodara  29 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 40,44 

bieg - 600 m - 02:53.58  

Zuzanna Gradoń 8 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 44,82 

bieg - 600 m - 02:14.82

Maja Gradoń  4 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 53,60 

bieg - 600 m - 02:30.17 

Amelia Klińska 8 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 55,16 

bieg - 600 m - 02:40.00  

  

24.11.2017 - X Pływackie Andrzejki w Gminie Kozy.

Barbara Całus

200m stylem dowolnym -  3 m-ce     2:30.60 

100m stylem dowolnym -     4 m-ce     1:08.67

50m stylem motylkowym -   4 m-ce         36.49 

Zuzanna Gradoń

50m stylem dowolnym -     17 m-ce        48.77

50m stylem klasycznym -   9 m-ce       1:01.07  

Maja Gradoń

50m stylem dowolnym -     22 m-ce         57.32

50m stylem klasycznym -   10 m-ce    1:15.02 

 

18.11.2017 - Zawody Pływackie o Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice - Paniówki k/Gliwic.

Marya Shybitava

50m stylem klasycznym -    2 m-ce       40.93

100m stylem klasycznym -  2 m-ce     1:32.70

50m stylem dowolnym -     13 m-ce        35.63

100m stylem zmiennym -     8 m-ce    1:29.83  

 

04.11.2017 - Grand Prix Park Wodny Jura 2017 - Łazy. 

Barbara Całus

50m stylem motylkowym - 4 m-ce  34.82  

100m stylem zmiennym - 4 m-ce  1:20.72 

Adam Marciniak

50m stylem motylkowym - 3 m-ce  35.69   

100m stylem zmiennym - 3 m-ce  1:19.22  

Marya Shybitava

50m stylem klasycznym - 1 m-ce    41.39

100m stylem zmiennym - 2 m-ce  1:30.26

Aleksandra Włodara

50m stylem klasycznym - 10 m-ce   55.97

50m stylem motylkowym - 13 m-ce   55.33

Igor Ciurzyński

50m stylem motylkowym - 7 m-ce  52.83  

100m stylem zmiennym - 9 m-ce  1:45.93

Zuzanna Gradoń

50m stylem grzbietowy - 14 m-ce        51.39

50m stylem klasycznym - 17 m-ce   1:00.13

Olga Kupczak

50m stylem grzbietowy - 12 m-ce   50.60

50m stylem motylkowym - 6 m-ce  53.36  

Kacper Wieczorek

50m stylem grzbietowy - 13 m-ce     53.89

50m stylem klasycznym - 3 m-ce  56.34

Franciszek Czaja

50m stylem grzbietowy - 14 m-ce     54.05

50m stylem motylkowym - 9 m-ce      1:00.43   

Dominik Mróz

50m stylem grzbietowy - 11 m-ce     51.39

50m stylem motylkowym - 8 m-ce      57.16  

Amadeusz Marciniak

25m stylem dowolnym - 13 m-ce     21.71 

Zuzanna Przesłańska

25m stylem dowolnym - 8 m-ce     22.61

25m stylem klasycznym - 9 m-ce   31.87

Amelia Klińska

25m stylem dowolnym - 12 m-c  25.42

25m stylem klasycznym - 8 m-ce 31.82 

Maja Gradoń

25m stylem dowolnym - 9 m-ce      23.07  

25m stylem klasycznym - 10 m-ce  32.50

 

14.10.2017 - Jesienne Zawody Pływackie w Woli. 

Barbara Całus

100m stylem dowolnym - 2 m-ce  1:07.86  

100m stylem zmiennym - 3 m-ce  1:21.16  

Adam Marciniak

100m stylem dowolnym - 2 m-ce  1:08.89  

50m stylem grzbietowym - 3 m-ce  37.38  

Marya Shybitava

50m stylem klasycznym - 1 m-ce    42.42 

50m stylem dowolnym - 4 m-ce  36.31  

Aleksandra Włodara

50m stylem klasycznym - 9 m-ce   56.11

50m stylem dowolnym - 7 m-ce   43.05

Igor Ciurzyński

50m stylem dowolnym - 9 m-ce   41.07

50m stylem grzbietowy - 8 m-ce  47.97 

Hubert Woźniak

50m stylem dowolnym - 5 m-ce   39.54

100m stylem dowolnym - 3 m-ce   1:28.56

Zuzanna Gradoń

25m stylem dowolnym - 5 m-ce     19.94 

25m stylem klasycznym - 16 m-ce  27.70 

Olga Kupczak

25m stylem dowolnym - 6 m-ce     20.51 

25m stylem motylkowym - 6 m-ce  23.13  

Kacper Wieczorek

25m stylem dowolnym - 2 m-ce    17.28

25m stylem grzbietowym - 2 m-ce  22.33 

Franciszek Czaja

25m stylem dowolnym - 5 m-ce     17.82 

25m stylem grzbietowym - 3 m-ce  22.50  

Dominik Mróz

25m stylem dowolnym - 7 m-ce     19.61

25m stylem grzbietowym - 7 m-ce  25.07 

Amadeusz Marciniak

25m stylem dowolnym - 5 m-ce     21.19 

25m stylem grzbietowym - 4 m-ce  23.89  

Zuzanna Przesłańska

25m stylem dowolnym - 7 m-ce     23.95 

25m stylem grzbietowym - 6 m-ce  27.34  

Amelia Klińska

25m stylem dowolnym - 3 m-ce   25.89

25m stylem grzbietowym - 10 m-ce 31.62 

Maja Gradoń

25m stylem dowolnym - 1 m-ce     23.48 

25m stylem grzbietowym - 2 m-ce  25.14 

 

14.10.2017 - Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Dobrodzienia. 

Marya Shybitava

50m stylem klasycznym - 1 m-ce    41.76 

100m stylem klasycznym - 1 m-ce  1:36.97 

200m stylem zmiennym - dyskw.

Alerksandra Włodara

50m stylem klasycznym - 8 m-ce   56.40

100m stylem klasycznym - 8 m-ce   2:04.31

100m stylem zmienny - 17 m-ce     1:54.59

Zuzanna Gradoń

50m stylem dowolnym - 10 m-ce   46.35

100m stylem dowolnym - 8 m-ce   1:48.22

100m stylem zmienny - 24 m-ce    2:01.63

Olga Kupczak

50m stylem dowolnym - 11 m-ce   47.73

100m stylem dowolnym - 9 m-ce  1:50.15

100m stylem zmienny - 21 m-ce   1:58.13

Igor Ciurzyński

50m stylem dowolnym - 7 m-ce   40.19

100m stylem dowolnym - 6 m-ce  1:34.16  

100m stylem zmienny - 9 m-ce   1:46.31

Hubert Woźniak

50m stylem dowolnym - 5 m-ce   38.57

100m stylem dowolnym - 5 m-ce  1:27.34

100m stylem zmienny - dyskw.

Kacper Wieczorek

50m stylem dowolnym - 6 m-ce    39.14

100m stylem dowolnym - 8 m-ce  1:38.30

100m stylem zmienny - dyskw.

14.10.2017 - Krajowy Festiwal Polskiego Pływania. Super Jedynki Opole 2017.

Barbara Całus

100m stylem dowolnym - 7 m-ce   1:08.31

200m stylem dowolnym - 13 m-ce   2:31.29

400m stylem dowolnym - 12 m-ce   5:29.98

800m stylem dowolnym - 17 m-ce   11:24.75  

 

06÷08.10.2017 - 1 Edycja Pucharu Polski w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym - Pasym. 

Adam Marciniak 19 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:08.06   

bieg - 1 000 m - 03:49.06 

Barbara Całus 20 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:07.96  

bieg - 1 000 m - 04:17.59  

    

06÷08.10.2017 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Pasym

Amadeusz Marciniak 2 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 46,96

bieg - 600 m - 02:36.15

Kacper Wieczorek 4 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 40,95

bieg - 600 m - 02:35.02

Zuzanna Gradoń 5 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 45,52

bieg - 600 m - 02:21.57

Marya Shybitava  8 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 36,60

bieg - 600 m - 02:15.80

Olga Kupczak 8 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 48,08

bieg - 600 m - 02:26.77    

Hubert Woźniak 8 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 39,03

bieg - 600 m - 02:09.10

Igor Ciurzyński 20 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 40,88

bieg - 600 m - 02:26.84

 

30.09.2017 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Radomsko

Hubert Woźniak 1 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 38,98

bieg - 600 m - 02:09.75

Zuzanna Gradoń 3 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 42,89

bieg - 600 m - 02:26.03

Franciszek Czaja 3 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 43,31

bieg - 600 m - 02:13.89

Amadeusz Marciniak 4 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 48,52

bieg - 600 m - 02:38.45

Zuzanna Przesłańska 7 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 52,58

bieg - 600 m - 02:51.65

Mikołaj Przesłański 7 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 51,66

bieg - 600 m - 02:54.91

Olga Kupczak 8 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 45,48

bieg - 600 m - :02:35.07

Kacper Wieczorek 8 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 40,64

bieg - 600 m - 02:41.71

Maja Gradoń 10 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 59,70

bieg - 600 m - 02:47.90

Dominik Mróz 10 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 43,62

bieg - 600 m - 02:44.98

Wiktor Mietelski 11 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 43,33

bieg - 600 m - 02:48.29

Marya Shybitava  12 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 36,29

bieg - 600 m - 02:22.02

Amelia Klińska 13 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 61,84

bieg - 600 m - 02:54.75

Aleksandra Włodara 21 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 41,01

bieg - 600 m - 03:06.43

   

24.09.2017 - 3 edycja zawodów: Erowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy. 

Amadeusz Marciniak I m - kat.8-10 lat

Anna Marciniak I m - kat.Open 4 K

Zuzanna Gradoń II m - kat.8-10 lat

Kacper Wieczorek II m - kat.8-10 lat

Piotr Gradoń VII m - kat.Open 4 M

Anna Marciniak I m - kat.Open 4 K po 3 etapach

Amadeusz Marciniak I m - kat.8-10 lat po 3 etapach

Zuzanna Gradoń I m - kat.8-10 lat po 3 etapach

Piotr Gradoń I m - kat.Open 4 M po 3 etapach

 

16-17.09.2017 - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa.  

Basia Całus

400m stylem dowolnym - 1 m-ce   5:29.35

50m stylem dowolnym - 1 m-ce   31.02

50m stylem grzbietowym - 2 m-ce   36.51

100m stylem dowolnym - 1 m-ce   1:09.26

 

Marya Shybitava

50m stylem klasycznym - 3 m-ce   42.13

50m stylem dowolnym - 8 m-ce   37.27

100m stylem klasycznym - 2 m-ce   1:33.30

100m stylem dowolnym - 2 m-ce   1:24.96

 

Ola Włodara

50m stylem klasycznym - 9 m-ce   59.79

50m stylem dowolnym - 15 m-ce   42.90

100m stylem klasycznym - 3 m-ce   2:10.68

100m stylem dowolnym - 3 m-ce   1:46.11

 

Zuzia Gradoń

50m stylem klasycznym - 10 m-ce   1:01.24

50m stylem dowolnym - 16 m-ce   49.00

50m stylem grzbietowym - 5 m-ce   51.80

100m stylem dowolnym - 4 m-ce   1:47.38 1

 

Olga Kupczak

50m stylem klasycznym - 11 m-ce   1:12.40

50m stylem dowolnym - 17 m-ce   49.98

50m stylem grzbietowym - 6 m-ce   52.41

100m stylem dowolnym - 5 m-ce   1:50.78

 

Adam Marciniak

400m stylem dowolnym - 1 m-ce   5:45.39

50m stylem dowolnym - 5 m-ce   31.38

50m stylem grzbietowym - 1 m-ce   37.91

100m stylem dowolnym - 2 m-ce   1:07.28

 

Igor Ciurzyński

100m stylem grzbietowym - 6 m-ce   1:41.83

50m stylem dowolnym - 14 m-ce   41.51

50m stylem grzbietowym - 3 m-ce   48.63

100m stylem dowolnym - 6 m-ce   1:37.10

 

Hubert Woźniak

400m stylem dowolnym - 3 m-ce   7:01.78

50m stylem dowolnym - 11 m-ce   39.63

50m stylem grzbietowym - 4 m-ce   48.74

100m stylem dowolnym - 4 m-ce   1:29.15

17.09.2017 - IV Bieg Rodzinny Zabieganych - Częstochowa. 

Franciszek Czaja 1 m-ce: bieg - 400 m  

Maria Stradomska 2 m-ce: bieg - 100 m

Maja Gradoń 2 m-ce: bieg - 200 m 

Amadeusz Marciniak 2 m-ce: bieg - 200 m 

Hubert Woźniak 2 m-ce: bieg - 400 m 

Zuzanna Gradoń 3 m-ce: bieg - 400 m 

Anna Marciniak 2 m-ce: Nordic Walking - 3 km

 

09.09.2017 - XII Międzynarodowy Maraton Pływacki o Puchar Zalewu Bagry - Kraków. 

Barbara Całus 1 m-ce: 

pływanie - 400 m styl dowolny - obiekt otwarty  

  

03.09.2017 - III CROSS TRIATHLON KOZIOŁKA - Januszkowice. 

Adam Marciniak 3 m-ce

Anna Marciniak 3 m-ce

SZTAFETA: Marcin Marciniak, Urszula Rydz, Natalia Królak 3 m-ce

  

27.08.2017 - XXVIII Krakowski Maraton Pływacki Memoriał Jana Gorzkowskiego - Kraków. 

Barbara Całus 1 m-ce: 

pływanie - 400 m styl dowolny - obiekt otwarty  

  

12.08.2017 - Xterra Poland Kids - Kraków. 

Amadeusz Marciniak 1 m-ce

Anna Marciniak 3 m-ce

  

15-16.07.2017 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym - Warszawa.

Barbara Całus  m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 00.00  

bieg - 1 000 m - 00:00.00   

 

Adam Marciniak  m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 00.00  

bieg - 1 000 m - 00:00.00 

 

17.06.2017 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Częstochowa. 

Marta Marek 4 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 34.29  

bieg - 600 m - 01:57.39   

 

Marya Schybitava 12 m-ce: 

pływanie - 500 m styl dowolny - 36.81   

bieg - 600 m - 02:09.22

 

11.06.2017 - 2 edycja zawodów: Erowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy. 

Zuzanna Gradoń II m - kat.8-10 lat

Amadeusz Marciniak II m - kat.8-10 lat

Kacper Wieczorek IV m - kat.8-10 lat

Maja Gradoń VIII m - kat 8-10 lat

Anna Marciniak I m - kat.Open 4 K

Marcin Marciniak IV m - kat.Open 4 M

Piotr Gradoń X m -kat.Open 4 M

 

10÷11.06.2017 - 5 Edycja Pucharu Polski w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym - Warszawa. 

Barbara Całus 18 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:07.64  

bieg - 1 000 m - 03:38.23   

 

Adam Marciniak 19 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:08.23   

bieg - 1 000 m - 03:23.89   

 

03.06.2017 - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów  

Barbara Całus (2004):          1 m-ce - 50 m styl dowolny - 31.15  

                                1 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:09.32   

                                2 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:21.35   

                                

Zuzanna Gradoń (2008):        8 m-ce - 50 m styl dowolny - 47.40 

                                9 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 57.39   

                                8 m-ce - 50 m styl klasyczny- 1:11.43  

 

Maja Gradoń (2010):           2 m-ce - 25 m styl dowolny - 27.21 

                                2 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 28.86 

 

27.04.2017 - Dwubój Nowoczesny Dzieci "Penta Day" - Częstochowa

 

Marta Marek 5 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 34.46

bieg - 600 m - 1:59.24 

Marya Shybitava  3 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 36.56

bieg - 600 m - 02:06.92

Aleksandra Włodara 10 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 43.94

bieg - 600 m - 02:58.39

Hubert Woźniak 2 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 38.22

bieg - 600 m - 02:04.61

Zuzanna Gradoń 5 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 47.02

bieg - 600 m - 02:14.38

Olga Kupczak 6 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 46.88

bieg - 600 m - 02:29.14

Kacper Wieczorek 2 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 41.36

bieg - 600 m - 02:23.85

Franciszek Czaja 3 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 51.78

bieg - 600 m - 02:14.88

Dominik Mróz 4 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 47.66

bieg - 600 m - 02:38.03

Amadeusz Marciniak 3 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 48.78

bieg - 600 m - 02:27.34

Maja Gradoń 2 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 68.22

bieg - 600 m - 02:36.66

Jakub Masio 1 m-ce: 

pływanie - 50 m styl dowolny - 73.46

bieg - 600 m - 02:35.94

20÷21.04.2017 - 4 Edycja Pucharu Polski w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym - Cetniewo. 

 

Adam Marciniak 29 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:08.44

bieg - 1 000 m - 03:24.22 

 

Mikołaj Duda 41 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:11.52

bieg - 1 000 m - 03:22.62

 

 

14.05.2017 - VI Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 2017.  

Barbara Całus (2004):          2 m-ce - 50 m styl dowolny - 30.57

                                6 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:09.31

                                4 m-ce - 200 m styl dowolny - 2:34.41

 

Marciniak Adam (2004):        14 m-ce - 50 m styl dowolny - 31.51

                                18 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:12.78

                                16 m-ce - 200 m styl dowolny - 2:36.98

 

Marta Marek (2005):          13 m-ce - 50 m styl dowolny - 35.88

                               11 m-ce - 50 m styl klasyczny - 49.88

                               11 m-ce - 100 m styl klasyczny - 1:46.95

 

Marya Shybitava (2006):       11 m-ce - 50 m styl dowolny - 38.27

                                2 m-ce - 50 m styl klasyczny - 43.94

                               5 m-ce - 100 m styl klasyczny - 1:40.25

 

Hubert Woźniak (2007):       6 m-ce - 50 m styl dowolny - 38.59

                               3 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:26.34

                               11 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 48.41  

 

Igor Ciurzyński (2007):        10 m-ce - 50 m styl dowolny - 41.25

                               6 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:33.44

                               9 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 47.63 

 

Zuzanna Gradoń (2008):        13 m-ce - 50 m styl dowolny - 46.08

                                19 m-ce - 50 m styl klasyczny - 1:19.87

                                17 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 54.01

 

Olga Kupczak (2008):          20 m-ce - 50 m styl dowolny - 48.36

                                20 m-ce - 50 m styl klasyczny - 1:33.71

                                19 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 55.71

 

Dominik Mróz (2008):           10 m-ce - 50 m styl dowolny - 44.80

                                 10 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 52.61  

 

Mikołaj Przesłański (2008):      19 m-ce - 50 m styl dowolny - 53.34

                                 23 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 1:04.13

 

Amadeusz Marciniak (2009):     9 m-ce - 25 m styl dowolny - 21.00

                                  7 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 24.52  

 

Maja Gradoń (2010):           17 m-ce - 25 m styl dowolny - 28.20     

                                8 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 27.16  

 

 

07.05.2017 - IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu PRO-SWIM 2017 - Zabierzów.  

Barbara Całus (2004):          1 m-ce - 50 m styl dowolny - 30.88  

                                2 m-ce - 50 m styl klasyczny - 41.57

                                4 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:21.22  

                                

Zuzanna Gradoń (2008):        12 m-ce - 25 m styl dowolny - 20.64 

                                15 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 25.21  

                               18 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 35.12  

 

Maja Gradoń (2010):           3 m-ce - 25 m styl dowolny - 28.14 

                                2 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 29.38 

 

29.04.2017 - Erowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy. 

Zuzanna Gradoń - I m kat.8 - 10 lat - 1200 m

Amadeusz Marciniak - II m kat.8 - 10 lat - 1200 m

Marta Marek - I m kat.11 - 13 lat -2400 m

Adam Marciniak - IV m kat.14 - 15 lat - 4200 m

Anna Marciniak I m - kat. OPEN4 K - 8400 m

Piotr Gradoń II m - kat. OPEN4 M - 8400 m

 

29÷30.04.2017 - 3 Edycja Pucharu Polski w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym - Częstochowa. 

Barbara Całus 19 m-ce:

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:07.84

bieg - 1 000 m - 03:36.50

Adam Marciniak 29 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:09.42

bieg - 1 000 m - 03:22.62 

Marta Marek - 40 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:20.20 

bieg - 1 000 m - 03:48.23

Mikołaj Duda 41 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:12.30

bieg - 1 000 m - 03:38.40

 

29.04.2017 - Grand Prix Park Wodny Jura 2017 - Łazy.  

Barbara Całus (2004):          1 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:07.85  

                                3 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:19.36  

Zuzanna Gradoń (2008):        8 m-ce - 50 m styl dowolny - 46.65 

                                13 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 56.21 

Olga Kupczak (2008):          11 m-ce - 50 m styl dowolny - 48.73 

                                14 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 58.10   

Kacper Wieczorek (2008):      7 m-ce - 50 m styl dowolny - 41.16   

                                6 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 52.52   

Maja Gradoń (2010):          9 m-ce - 25 m styl dowolny - 25.88    

                               9 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 27.62   

 

22.04.2017 - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola.  

Mikołaj Duda (2003):          15 m-ce - 50 m styl dowolny - 32.04

                              12 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:13.12

Barbara Całus (2004):          5 m-ce - 50 m styl dowolny - 31.33

                                2 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:09.41

                                10 m-ce - 100 m styl zmienny - 1:22.99

Marciniak Adam (2004):        6 m-ce - 50 m styl dowolny - 31.16

                                6 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:10.70

                                6 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:23.71

Marya Shybitava (2006):       5 m-ce - 50 m styl dowolny - 37.73

                               8 m-ce - 50 m styl dowolny - 1:24.26

                               1 m-ce - 50 m styl klasyczny - 45.10

Hubert Woźniak (2007):       4 m-ce - 50 m styl dowolny - 38.87

                               2 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:26.02

Aleksandra Włodara (2007):    15 m-ce - 50 m styl dowolny - 43.63

                                9 m-ce - 50 m styl klasyczny - 57.68

Igor Ciurzyński (2007):        6 m-ce - 50 m styl dowolny - 40.06

                               4 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:32.47

Zuzanna Gradoń (2008):        17 m-ce - 25 m styl dowolny - 20.53

                                16 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 24.71

Olga Kupczak (2008):          15 m-ce - 25 m styl dowolny - 20.40

                                22 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 25.25

Wiktor Mietelski (2008):        11 m-ce - 25 m styl dowolny - 19.64

                                9 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 24.36

Kacper Wieczorek (2008):      5 m-ce - 25 m styl dowolny - 17.74

                                5 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 22.56  

Zuzzana Przesłańska (2009):      6 m-ce - 25 m styl dowolny - 23.87

                                   5 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 26.02  

Amadeusz Marciniak (2009):      3 m-ce - 25 m styl dowolny - 20.54

                                  5 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 25.70  

Amelia Klińska (2010):      1 m-ce - 25 m styl dowolny - 26.76

                             9 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 31.32  

Maja Gradoń (2010):      5 m-ce - 25 m styl dowolny - 29.44     

                           7 m-ce - 25 m styl grzbietowy - 28.99  

 

  

08.04.2017 - Częstochowskie Spotkanie Pływackie - Częstochowa.  

 

 Jakub Bogdalczyk (2002):        5 m-ce - 50 m styl klasyczny - 41.73

                                 5 m-ce - 100 m styl klasyczny - 1:28.67

                                 3 m-ce - 200 m styl klasyczny - 3:23.08 

 

Jakub Rydz (2002):             12 m-ce - 50 m styl dowolny - 30.30

                                14 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:09.13

                                 7 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:25.81

                                 8 m-ce - 100 m styl zmienny- 1:23.68

 

Mikołaj Duda (2003):          16 m-ce - 50 m styl dowolny - 32.22

                               17 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:12.21

                                6 m-ce - 50 m styl klasyczny - 48.40

                               8 m-ce - 100 m styl klasyczny - 1:46.50

 

Oliwier Krzemiński (2003):     14 m-ce - 50 m styl dowolny - 30.81

                                18 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:12.70

 

Barbara Całus (2004):          3 m-ce - 50 m styl dowolny - 30.70

                                4 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:08.85

                               10 m-ce - 200 m styl dowolny - 2:35.15

                                6 m-ce - 200 m styl zmienny - 3:00:06

 

Marciniak Adam (2004):        9 m-ce - 50 m styl dowolny - 31.55

                              12 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:11.68

                                8 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:21.86

                                6 m-ce - 200 m styl grzbietowy - 2:59.72

 

Antoni Pendrasik (2004):     15 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:37.86

 

Marta Marek (2005):          25 m-ce - 50 m styl dowolny - 35.59

                              26 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:20.63

                               13 m-ce - 50 m styl klasyczny - 48.76

                               15 m-ce - 100 m styl klasyczny - 1:49.35

 

Marya Shybitava (2006):       9 m-ce - 50 m styl dowolny - 37.18

                               5 m-ce - 50 m styl klasyczny - 45.27

                               4 m-ce - 100 m styl klasyczny - 1:34.44

                               4 m-ce - 200 m styl klasyczny - 3:21.89

 

Hubert Woźniak (2007):       17 m-ce - 50 m styl dowolny - 39.70

                               17 m-ce - 100 m styl dowolny 1:31.07

                               13 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 49.56

                               8 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:51.76

 

Aleksandra Włodara (2007):    26 m-ce - 50 m styl dowolny - 42.74

                                29 m-ce - 100 m styl dowolny 1:46.80

                                29 m-ce - 50 m styl klasyczny - 58.19

 

Igor Ciurzyński (2007):        24 m-ce - 50 m styl dowolny - 41.36

                               19 m-ce - 100 m styl dowolny - 1:32.85

                               6 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 46.56 

                               5 m-ce - 100 m styl grzbietowy - 1:43.81 

 

Franciszek Czaja (2008):        46 m-ce - 50 m styl dowolny - 49.68

                                 29 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 53.83

  

Zuzanna Gradoń (2008):        34 m-ce - 50 m styl dowolny - 44.30

                                24 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 51.49

  

Olga Kupczak (2008):          44 m-ce - 50 m styl dowolny - 47.47

                                31 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 54.38

  

Wiktor Mietelski (2008):        33 m-ce - 50 m styl dowolny - 43.84

                                26 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 53.18

 

Dominik Mróz (2008):          37 m-ce - 50 m styl dowolny - 44.61

                                24 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 52.88

 

Kacper Wieczorek (2008):      25 m-ce - 50 m styl dowolny - 41.39

                                15 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 49.85  

           

01.04.2017 - 2 Ogólnopolskie Mistrzostwa w Pływaniu - Oława.  

Barbara Całus (2004):          9 m-ce - 50 m styl motylkowy- 37.21

                                3 m-ce - 50 m styl dowolny - 31.10

                                7 m-ce - 100 m styl zmienny- 2:21.19 

                                m-ce - 100 m styl dowolny - 1:09.46 

Zuzanna Gradoń (2004):      17 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 52,92

                              dyskw. - 50 m styl dowolny - 47.07

 

22.03.2017 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu - Częstochowa. 

Barbara Całus (2004):            1 m-ce - 50 m styl dowolny - 30.86
Adam Marciniak (2004):          1 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 36.50
Marya Shybitava (2006):          1 m-ce - 50 m styl klasyczny - 45.22
Marta Marek (2005):              4 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 43.20
Amadeusz Marciniak (2009):      7 m-ce - 50 m styl grzbietowy - 59.56
Hubert Woźniak (2007):          5 m-ce - 50 m styl dowolny - 39.90
Kacper Wieczorek (2008):        9 m-ce - 50 m styl dowolny - 41.22
Wiktor Mietelski (2008):          11 m-ce - 50 m styl dowolny - 43.32
Olga Kupczak (2008):            8 m-ce - 50 m styl dowolny - 48.42
Zuzanna Gradoń (2008):         10 m-ce - 50 m styl dowolny - 50.20
Weronika Wosik (2004):          5 m-ce - 50 m styl dowolny - 35.58

 

18÷19.03.2017 - 2 Edycja Pucharu Polski w 2-boju i 3-boju Nowoczesnym - Drzonków. 

Barbara Całus 14 m-ce:

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:08.75

bieg - 1 000 m - 03:38.02

Adam Marciniak 28 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:09.71

bieg - 1 000 m - 03:37.68 

Mikołaj Duda 30 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:14.64

bieg - 1 000 m - 03:33.15

Antoni Pendrasik - 32 m-ce: 

pływanie - 100 m styl dowolny - 01:13.72 

bieg - 1 000 m - 03:37.39

 

3÷5.02.2017 - Międzynarodowe Zawody Pływackie - VII Edycja Puchar Silesia – Katowice.  

Barbara Całus (2004):       32 m-ce - 50 m styl dowolny - 31.45

                             46 m-ce - 200 m styl dowolny - 2:42.79 

                             28 m-ce - 400 m styl dowolny - 5:49.19

CKP Pirania na:


Kalendarz CKP Pirania

Miejsce na TWOJE logo: