Jakub Rydz - ur. 02.03.2002

8 miejsce:  100  m zmiana styl -  III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

I MIEJSCE:  50 m dowolny styl 13-latków - Mistrzostwa Częstochowy - Częstochowa 30.03.2015. 

II MIEJSCE: 50 m  styl dowolny 12-latków - Zawody Jubileuszowe z okazji XX-lecia UKS ATUT w Częstochowie - Częstochowa 22.12.2014.  

II MIEJSCE:  50 ms tył motylkowy 12-latków - Zawody Jubileuszowe z okazji XX-lecia UKS ATUT w Częstochowie - Częstochowa 22.12.2014. 

VI miejsce:  Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Radomsko 28.09.2013. 

 

VI miejsce:  Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Częstochowa 15.06.2014.

 

Jakub Bogdalczyk - ur. 27.09.2002

III miejsce: 200 m styl klasyczny - Częstochowskie Spotkanie Pływackie – Częstochowa 08.04.2017.

V miejsce: 50 m styl klasyczny - Częstochowskie Spotkanie Pływackie – Częstochowa 08.04.2017.

V miejsce: 100 m styl klasyczny - Częstochowskie Spotkanie Pływackie – Częstochowa 08.04.2017.

 

Mikołaj Duda - ur. 05.03.2003

VI miejsce: 50 m styl klasyczny - Częstochowskie Spotkanie Pływackie – Częstochowa 08.04.2017.

III miejsce: 50 m styl grzbietowy 13-latków - Mistrzostwa Częstochowy – Częstochowa 23.03.2016.

III miejsce: 50 m styl dowolny 12-latków - Mistrzostwa Częstochowy – Częstochowa 30.03.2015. 

II miejsce: 50 m styl grzbietowy 11-latków - Zawody Jubileuszowe z okazji XX-lecia UKS ATUT w Częstochowie – Częstochowa 22.12.2014. 

 

Barbara Całus - ur. 07.01.2004 - REKORDY

I miejsce: 50 m styl dowolny - Mikołajkowy Miting Pływacki - Knurów. 10.12.2017.

II miejsce: 100 m styl dowolny - Mikołajkowy Miting Pływacki - Knurów. 10.12.2017.

III miejsce: 200 m styl dowolny - X Pływackie Andrzejki w Gminie Kozy. 26.11.2017.

IV miejsce: 100 m styl dowolny - X Pływackie Andrzejki w Gminie Kozy. 26.11.2017.

IV miejsce: 50 m styl motylkowy - X Pływackie Andrzejki w Gminie Kozy. 26.11.2017.

IV miejsce: 100 m styl zmienny - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 04.11.2017.

IV miejsce: 50 m styl motylkowy - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 04.11.2017.

II miejsce: 100 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

III miejsce: 100 m styl zmienny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

I miejsce: 400 m styl dowolny - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

I miejsce: 100 m styl dowolny - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

I miejsce: 50 m styl dowolny - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

II miejsce: 50 m styl grzbietowy - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

I miejsce: 800 m styl dowolny - XII Międzynarodowy Maraton Pływacki o Puchar Zalewu Bagry - Kraków 09.09.2017. 

I miejsce: 800 m styl dowolny - XXVIII Krakowski Maraton Pływacki, Memoriał Jana Gorzkowskiego - Kraków 27.08.2017.

I miejsce: 50 m styl dowolny - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów 03.06.2017.

I miejsce: 100 m styl dowolny - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów 03.06.2017.

II miejsce: 100 m styl grzbietowy - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów 03.06.2017.

II miejsce: 50 m styl dowolny - VI Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 14.05.2017.

IV miejsce: 200 m styl dowolny - VI Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 14.05.2017.

VI miejsce: 100 m styl dowolny - VI Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 14.05.2017.

I miejsce: 50 m styl dowolny - IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Pro-Swim - Zabierzów 07.05.2017.

II miejsce: 50 m styl klasyczny - IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Pro-Swim - Zabierzów 07.05.2017.

IV miejsce: 100 m styl zmienny - IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Pro-Swim - Zabierzów 07.05.2017.

I miejsce: 100 m styl dowolny - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 29.04.2017.

III miejsce: 100 m styl zmienny - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 29.04.2017.

III miejsce: 100 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

V miejsce: 50 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

III miejsce: 50 m styl dowolny - Częstochowskie Spotkanie Pływackie – Częstochowa 08.04.2017.

IV miejsce: 100 m styl dowolny - Częstochowskie Spotkanie Pływackie – Częstochowa 08.04.2017.

VI miejsce: 200 m styl zmienny- Częstochowskie Spotkanie Pływackie – Częstochowa 08.04.2017.

III miejsce: 50 m styl dowolny - 2 Ogólnopolskie Mistrzostwa w Pływaniu – Oława 01.04.2017.

III miejsce: 100 m styl dowolny - 2 Ogólnopolskie Mistrzostwa w Pływaniu – Oława 01.04.2017.

I miejsce: 100 m styl dowolny - Grand Prix "Skała Cup" - Łazy 10.12.2016.

II miejsce: 50 m styl klasyczny - Grand Prix "Skała Cup" - Łazy 10.12.2016.

II miejsce: 100 m styl dowolny - Andrzejkowe Zawody Pływackie - Kozy 27.11.2016.

III miejsce: 100 m styl zmienny - Andrzejkowe Zawody Pływackie - Kozy 27.11.2016.

IV miejsce: 200 m styl zmienny - Andrzejkowe Zawody Pływackie - Kozy 27.11.2016.

V miejsce: 50 m styl dowolny - Andrzejkowe Zawody Pływackie - Kozy 27.11.2016.

II miejsce: 50 m styl motylkowy - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

II miejsce: 50 m styl dowolny - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

III miejsce: 100 m styl zmienny - III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

IV miejsce: 100 m styl dowolny - III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

I miejsce: 100 m styl dowolny - V Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu  - Częstochowa 24÷25.09.2016

II miejsce: 200 m styl zmienny - V Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu  - Częstochowa 24÷25.09.2016

I miejsce: 50 m styl dowolny - V Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu  - Częstochowa 24÷25.09.2016

II miejsce: 400 m styl dowolny - V Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu  - Częstochowa 24÷25.09.2016

IV miejsce: 100 m styl dowolny - Międzynarodowe "Koziołki Pływackie" 2016 - Kędzierzyn Koźle 13÷14.05.2016. 

I miejsce: 50 m styl dowolny 12-latków - Mistrzostwa Częstochowy – Częstochowa 23.03.2016. 

I miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Radomsko 26.09.2015. 

II miejsce: I Crosstriathlon Koziołka w Januszkowicach 05.09.2015.

I miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 13.06.2015. 

I miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 23.05.2015. 

I miejsce: 50 m styl dowolny 11-latków - Mistrzostwa Częstochowy – Częstochowa 30.03.2015. 

II miejsce: 50 m styl dowolny 10-latków - Zawody Jubileuszowe z okazji XX-lecia UKS ATUT w Częstochowie – Częstochowa 22.12.2014. 

II miejsce: 50 m styl motylkowy 10-latków - Zawody Jubileuszowe z okazji XX-lecia UKS ATUT w Częstochowie – Częstochowa 22.12.2014. 

II miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Drzonków 13.12.2014.

III miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 14.06.2014.

IV miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 17.05.2014. 

I miejsce: 50 m styl dowolny 10-latków - Mistrzostwa Częstochowy – Częstochowa 14.03.2014. 

III miejsce: Finał Ogólnopolskich Zawodów w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Spała 23-24.05.2013. 

I miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Radomsko 28.09.2013. 

I miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 15.06.2013.

 

Adam Marciniak - ur. 09.06.2004 - REKORDY

III miejsce: 100 m styl zmienny - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 04.11.2017.

III miejsce: 50 m styl motylkowy - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 04.11.2017.

II miejsce: 100 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

III miejsce: 50 m styl grzbietowy - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

I miejsce: 400 m styl dowolny - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

I miejsce: 50 m styl grzbietowy - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

II miejsce: 100 m styl grzbietowy - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

III miejsce: III Crosstriathlon Koziołka w Januszkowicach 03.09.2017.

III miejsce: Xterra Poland Kids - Kraków 12.08.2017.

IV miejsce: Erowery Rock Rędziny Kolarstwo górskie - Rędziny 29.04.2017.

VI miejsce: 50 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

VI miejsce: 100 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

VI miejsce: 100 m styl grzbietowy - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

VI miejsce: 200 m styl grzbiet - Częstochowskie Spotkanie Pływackie – Częstochowa 08.04.2017.

III miejsce: 100 m styl dowolny - Grand Prix "Skała Cup" - Łazy 10.12.2016.

II miejsce: 50 m styl grzbietowy - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

II miejsce: 50 m styl dowolny - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

III miejsce: 50 m styl dowolny - V Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu  - Częstochowa 24÷25.09.2016

I miejsce: 100 m styl grzbietowy - V Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu  - Częstochowa 24÷25.09.2016

II miejsce: 50 m styl grzbietowy 12-latków - Mistrzostwa Częstochowy– Częstochowa 23.03.2016. 

IV miejsce: 200 m styl dowolny - Ogólnopolskie Zawody o Puchar MOSiR Kielce – Spała 6÷7.02.2016.

V miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Spała 5÷6.12.2015.

IV miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Radomsko 26.09.2015. 

I miejsce: I Crosstriathlon Koziołka w Januszkowicach 05.09.2015.

IV miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 13.06.2015. 

II miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 23.05.2015. 

I miejsce: 50 m styl grzbietowy 11-latków - Mistrzostwa Częstochowy– Częstochowa 30.03.2015. 

IV miejsce: 50 m styl grzbietowy 10-latków - Zawody Jubileuszowe z okazji XX-lecia UKS ATUT w Częstochowie – Częstochowa 22.12.2014. 

II miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Drzonków 13.12.2014. 

III miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Pasym 18.10.2014.

III miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 14.06.2014. 

III miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 17.05.2014. 

III miejsce: 50 m styl dowolny 10-latków - Mistrzostwa Częstochowy – Częstochowa 14.03.2014. 

VII miejsce: Finał Ogólnopolskich Zawodów w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Spała 23-24.05.2013.

III miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Radomsko 28.09.2013. 

III miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – Częstochowa 15.06.2014.

 

Marya Szybitava - ur. 13.10.2006

III miejsce: 50 m styl klasyczny - VIII Międzynarodowy Miting Pływacki - Pawłowice - 16.12.2017.

III miejsce: 100 m styl klasyczny - VIII Międzynarodowy Miting Pływacki - Pawłowice - 16.12.2017.

III miejsce: 200 m styl klasyczny - VIII Międzynarodowy Miting Pływacki - Pawłowice - 16.12.2017.

III miejsce: 50 m styl klasyczny - Mistrzostwa Śląska 11 lat - Gliwice. 13.12.2017.

IV miejsce: 100 m styl klasyczny - Mistrzostwa Śląska 11 lat - Gliwice. 13.12.2017.

II miejsce: 50 m styl klasyczny - Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice. 18.11.2017.

II miejsce: 100 m styl klasyczny - Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice. 18.11.2017.

I miejsce: 50 m styl klasyczny - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 04.11.2017.

II miejsce: 100 m styl zmienny - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 04.11.2017.

I miejsce: 50 m styl klasyczny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

IV miejsce: 50 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

I miejsce:  100 m styl klasyczny  - Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Dobrodzień - Dobrodzień 14.10.2017

I miejsce: 50 m styl klasyczny  - Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Dobrodzień - Dobrodzień 14.10.2017  

II miejsce:  100 m styl dowolny - VI Ogólnopolskie Integracja Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

II miejsce:  100 m styl klasyczny - VI Ogólnopolskie Integracje Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09 .2017. 

III miejsce:  50 m styl klasyczny - VI Ogólnopolskie Integracje Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

III miejsce:  "PENTA DAY" - Częstochowa 27.04.2017. 

V miejsca:  100 m klasyczne - VI Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 14.05 .2017.

II miejsce:  50 m styl klasyczny - VI Międzynarodowy Przygoda Pływacki - Herby 14.05 .2017.

I miejsce:  50 m styl klasyczny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola  22.04.2017.

V miejsca:  50 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola  22.04.2017.

IV miejsce:  100 m styl klasyczny -  Częstochowskie Spotkanie Pływackie - Częstochowa 08.04.2017.

IV miejsce:  200 m styl klasyczny Częstochowskie Spotkanie Pływackie - Częstochowa 08.04.2017.

V miejsca:  50 m styl klasyczny -  Częstochowskie Spotkanie Pływackie - Częstochowa 08.04 .2017.

  

Aleksandra Włodara - ur. XX.XX.2007

IX miejsce: 50 m styl klasyczny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

VII miejsce: 50 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

 

Hubert Woźniak - ur. 05.02.2007

III miejsce: 50 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

V miejsce: 100 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

I miejsce: "PENTA DAY"  – Radomsko 30.09.2017.

III miejsce: 400 m styl dowolny - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

II miejsce: "PENTA DAY"  – Częstochowa 27.04.2017. 

III miejsce: 100 m styl dowolny - VI Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 14.05.2017.

VI miejsce: 50 m styl dowolny - VI Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 14.05.2017.

IV miejsce: 50 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

II miejsce: 100 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

IV miejsce: 50 m styl dowolny 9-latków - Mistrzostwa Częstochowy – Częstochowa 23.03.2016.

II miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - rocznik 2006 i młodsi – Częstochowa 23.05.2015.

I miejsce: Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" – rocznik 2007 i młodsi Częstochowa 14.06.2014. 

 

Igor Ciurzyński - ur. 04.07.2007

III miejsce: 50 m styl grzbietowy - VI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 17.09.2017. 

VI miejsce: 100 m styl dowolny - VI Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby 14.05.2017.

VI miejsce: 50 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

IV miejsce: 100 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

13 miejsce: 50 m styl dowolny - III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

12 miejsce: 50 m styl grzbietowy - III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

VII miejsce: "PENTA DAY"  – Radomsko 24.09.2016. 

 

Zuzanna Gradoń - ur. 14.04.2008 - REKORDY

I miejsce: 600 m bieg - Halloween Run 2017 - Olsztyn k/Częstochowy - 29.10.2017.

V miejsce: 25 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

V miejsce: "PENTA DAY"  – Pasym 7.10.2017.

III miejsce: "PENTA DAY"  – Radomsko 30.09.2017.

II miejsce: 3 edycja zawodów - Errowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy - 24.09.2017.

II miejsce: 2 edycja zawodów - Errowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy - 11.06.2017.

VIII miejsce: 50 m styl dowolny - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów 03.06.2017.

VIII miejsce: 50 m styl klasyczny - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów 03.06.2017.

V miejsce: "PENTA DAY"  – Częstochowa 27.04.2017. 

I miejsce:  1 edycja zawodów - Errowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy - 29.04.2017.

VI miejsce: 50 m styl grzbietowy - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

IV miejsce: 50 m styl dowolny - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

14 miejsce: 25 m styl grzbietowy - III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

15 miejsce: 25 m styl dowolny- III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

21 miejsce: "PENTA DAY"  – Radomsko 24.09.2016. 

 

Olga Kupczak - ur. 29.02.2008

VI miejsce: 50 m styl motylkowy - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 04.11.2017.

II miejsce: 600 m bieg - Halloween Run 2017 - Olsztyn k/Częstochowy - 29.10.2017.

VI miejsce: 25 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

VI miejsce: 25 m styl motylkowy - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

VI miejsce:  "PENTA DAY" - Częstochowa 27.04.2017. 

VIII miejsce:  50 m styl grzbietowy - Jurajska Liga Pływacka  - Łazy 19 .11.2016.

11 miejsce: 25 m styl grzbietowy -  III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016. 

17 miejsce: 25 m dowolny styl -  III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016. 

30 miejsce:  "PENTA DAY" - Radomsko 24.09.2016.

 

Wiktor Mietelski - ur. 20.01.2008

I miejsce:  50 m styl grzbietowy -  III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

VI miejsce:  50 styl dowolny -  III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

VIII miejsce:  "PENTA DAY" - Radomsko 2 4.09.2016. 

I miejsce:  I Crosstriathlon Kozio ł ka w Januszkowicach 05.09.2015.

 

Kacper Wieczorek- ur. 27.02.2008

III miejsce: 50 m styl klasyczny - Grand Prix Park Wodny Jura - Łazy 04.11.2017.

I miejsce: 600 m bieg - Halloween Run 2017 - Olsztyn k/Częstochowy - 29.10.2017.

II miejsce: 25 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

II miejsce: 25 m styl grzbietowy - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

IV miejsce: "PENTA DAY"  – Pasym 7.10.2017.

II miejsce: "3 edycja zawodów - Errowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy - 24.09.2017.

IV miejsce: 2 edycja zawodów - Errowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy - 11.06.2017.

II miejsce:  "PENTA DAY" - Częstochowa 27.04.2017. 

V miejsca:  25  m stylowy - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola  22.04 .2017.

V miejsca:  25  m styl grzbietowy - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

VI miejsce: 25 m styl grzbietowy -  III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016. 

VII miejsce: 25 m styl dowolny -  III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016. 

10 miejsce:  "PENTA DAY" - Radomsko 2 4.09.2016. 

 

Franciszek Czaja - ur. 20.04.2008

V miejsce: 25 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

III miejsce: 25 m styl grzbietowy - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

III miejsce: "PENTA DAY"  – Radomsko 30.09.2017.

III miejsce:  "PENTA DAY" - Częstochowa 27 .04.2017. 

10 miejsce: 25 m styl grzbietowy -  III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016. 

VI miejsce:  "PENTA DAY" - Radomsko 2 4.09.2016. 

 

Dominik Mróz - ur. 11.01.2008

VII miejsce: 25 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

VII miejsce: 25 m styl grzbietowy - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

IV miejsce: "PENTA DAY"  – Częstochowa 27.04.2017. 

IX miejsce: 50 m styl grzbietowy - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

13 miejsce: 50 m styl dowolny - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

 

Amadeusz Marciniak - ur. 20.06.2009

V miejsce: 25 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

IV miejsce: 25 m styl grzbietowy - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

II miejsce: "PENTA DAY"  – Pasym 7.10.2017.

II miejsce: "PENTA DAY"  – Pasym 7.10.2017.

I miejsce: 3 edycja zawodów - Errowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy - 24.09.2017.

IV miejsce: "PENTA DAY"  – Radomsko 30.09.2017.

I miejsce: Xterra Poland Kids - Kraków 12.08.2017.

II miejsce: 2 edycja zawodów - Errowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy - 11.06.2017.

II miejsce: 1 edycja zawodów - Errowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie - Rędziny k/Częstochowy - 29.04.2017.

III miejsce: "PENTA DAY"  – Częstochowa 27.04.2017. 

II miejsce: Erowery Rock Rędziny Kolarstwo górskie - Rędziny 29.04.2017.

III miejsce: 25 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

V miejsce: 25 m styl grzbietowy - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

12 miejsce: 25 m styl grzbietowy - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

I miejsce: I Crosstriathlon Koziołka w Januszkowicach 05.09.2015.

 

Zuzanna Przesłańska - ur. xx.xx.2009

VI miejsce: 25 m styl grzbietowy - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

VII miejsce: 25 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

VII miejsce: "PENTA DAY"  – Radomsko 30.09.2017.

 

VI miejsce: 25 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

V miejsce: 25 m styl grzbietowy - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

12 miejsce: 50 m styl grzbietowy - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

11 miejsce: 50 m styl dowolny - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

III miejsce: 25 m styl dowolny - III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

IV miejsce: 25 m styl grzbietowy - III Jesienne Zawody w Pływaniu - Wola 29.10.2016.

 

Amelia Klińska - ur. 03.04.2010

III miejsce: 25 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

1 miejsce: 25 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

IV miejsce: 25 m styl grzbietowy - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

II miejsce: 25 m styl dowolny - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

 

Maja Gradoń - ur. 03.04.2010

I miejsce: 25 m styl grzbietowy - Mikołajkowy Miting Pływacki - Knurów. 10.12.2017.

I miejsce: 25 m styl dowolny - Mikołajkowy Miting Pływacki - Knurów. 10.12.2017.

III miejsce: 600 m bieg - Halloween Run 2017 - Olsztyn k/Częstochowy - 29.10.2017.

I miejsce: 25 m styl dowolny - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

II miejsce: 25 m styl grzbietowy - Jesienne Zawody Pływackie w Woli - Wola 21.10.2017.

II miejsce: 25 m styl dowolny - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów 03.06.2017.

II miejsce: 25 m styl grzbietowy - Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - Knurów 03.06.2017.

II miejsce: "PENTA DAY"  – Częstochowa 27.04.2017. 

II miejsce: 25 m styl grzbietowy - IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Pro-Swim - Zabierzów 07.05.2017.

III miejsce: 25 m styl dowolny - IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Pro-Swim - Zabierzów 07.05.2017.

V miejsce: 25 m styl dowolny - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

VII miejsce: 25 m styl grzbietowy - III Wiosenne Zawody Pływackie - Wola 22.04.2017.

II miejsce: 25 m styl grzbietowy - Jurajska Liga Pływacka - Łazy 19.11.2016.

 

Jakub Masio - ur. xx.xx.2010

I miejsce:  "PENTA DAY" - Częstochowa 27. 04.2017. 

III miejsce:  25  m styl grzbietowy - Jurajska Liga Pływacka  - Łazy 19 .11.2016.

II miejsce:  25  m styl dowolny - Jurajska Liga Pływacka  - Łazy 19 .11.2016.

  

Oskar Woźniak - ur. 15.11.1999 

IV miejsce:  III Krzyż Duathlon - Cz ęstochowa 04.10.2015. 

III miejsce:  Puchar Polski w Cross Duathlonie - Cz ę stochowa 11.10.2014.

II miejsce: Grand Prix "Kmicica" w Aquathlonie  - Cz ę stochowa 27.09.2014. 

 

 

Marcel Suliga - ur. 11.08.2000  ( od 2017 - Klub Drzonków)

V miejsce:  Puchar Polski w Trójboju Nowoczesnym - Pasym 07 ÷ 08 .05.2016.

VI miejsce:  Puchar Polski w Trójboju Nowoczesnym - Drzonków 19 ÷ 20 .03.2016.

II MIEJSCE:  50 m Styl grzbietowy - Mistrzostwa Część ę stochowy Szkół gimnazjalnych - CZ ę Częstochowa 16.11.2015. 

V miejsca:  III Krzyż Duathlon - Cz ę stochowa 04.10.2015.

I miejsce:  I Crosstriathlon Kozio ł ka w Januszkowicach 05.09.2015.

IV  miejsce:  Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - Go ł uchów - 14.06.2015.

III miejsce:  Mi ę dzywojewódzkie Mistrzostwa M ł odzików w Biegach Prze ł ajowych  - Korfantów - 28.03.2015.

III MIEJSCE:  50 m Styl grzbietowym 14-latków - Zawody Jubileuszowe z okazji XX-lecia UKS ATUT w Cz ę stochowie - CZ ę Częstochowa 22.12.2014. 

VI MIEJSCE:  Mistrzostwa Polski M ł odzików w Dwuboju Nowoczesnym - Drzonków 13.12.2014.

II miejsce:  Puchar Polski w  Cross  Duathlonie - Cz ę stochowa 11.10.2014.

I miejsce:  Grand Prix "Kmicica" w Aquathlonie  - Cz ę stochowa 27.09.2014. 

V MIEJSCE:  Mi ędzywojewódzkie Mistrzostwa  Polskiego M ł odzików w Dwuboju Nowoczesnym - CZ ę częstochowskim 26.04.2014. 

 

Filip Olejnik - ur. 27.01.2000  (od 2017 r. - Klub Drzonków)

III MIEJSCE:  50 m styl dowolny - Mistrzostwa Część ę stochowy Szkół gimnazjalnych - CZ ę Częstochowa 16.11.2015. 

I miejsce:  I Crosstriathlon Kozio ł ka w Januszkowicach 05.09.2015.

II MIEJSCE:  50 m Styl dowolnym 14-latków - Zawody Jubileuszowe z okazji XX-lecia UKS ATUT w Cz ę stochowie - CZ ę Częstochowa 22.12.2014. 

MIEJSCE:  Mistrzostwa Polski M ł odzików w Dwuboju Nowoczesnym - Drzonków 13.12.2014.

IV MIEJSCE:  Mi ędzywojewódzkie Mistrzostwa Polskiego M ł odzików w Dwuboju Nowoczesnym - CZ ę częstochowskim 26.04.2014.   

  

Patrycja Zasępa - ur. 17.12.2004

IV MIEJSCE:  fina ł  Ogólnopolskich Zawodów w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Spa ł 23-24.05.2013.

IV miejsce:  Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Radomsko 28.09.2013. 

IV miejsce:  Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Cz ę stochowa 15.06.2014.

 

Antoni Pendrasik - ur. 18.01.2004

III miejsce:  200 m styl grzbietowy - Międzynarodowe "Koziołki Pływackie" 2016 - Kędzierzyn Koźle 1 3 ÷ 14.05.2016. 

II MIEJSCE:  50 m dowolny styl 12-latków - Mistrzostwa Część ę stochowy - CZ ę Częstochowa 23.03.2016. 

IV miejsce:  Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Spała 5 ÷ 6.12.2015.

IV miejsce:  Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Cz ę stochowa 23.05.2015. 

IV MIEJSCE:  50 m dowolny styl 11-latków - Mistrzostwa Część ę stochowy- Część ę Częstochowa 30.03.2015. 

V miejsce:  Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Drzonków 13.12.2014. 

IV MIEJSCE:  50 m styl dowolny 10-latków - Mistrzostwa Część ę stochowy - CZ ę Częstochowa 14.03.2014.

VI MIEJSCE:  Fina ł  Ogólnopolskich Zawodów w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Spa ł się 23-24.05.2013. 

 

Marta Marek - ur. 21.04.2005

V miejsca:  "PENTA DAY" - Częstochowa 27. 04.0417. 

I miejsce:  Erowery Rock Rędziny Kolarstwo górskie - Rędziny 29.04 .2017.

III miejsce:  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Warszawa 04.10 .2016.

II miejsce:  50 m dowolny styl - V Ogólnopolskie Integracje Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 24 ÷ 25.09.2016

III miejsce:  50 m styl grzbietowy- V Ogólnopolskie Integracje Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - Częstochowa 24 ÷ 25.09.2016

IV miejsce:  "PENTA DAY" - Radomsko 2 4.09.2016. 

III miejsce:  Ogólnopolskie Zawody "PENTA DAY" i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym - Cz ę stochowa 14.05.2016. 

IV miejsce:  50 m typowy klasowy 11-latków - Mistrzostwa Cz ę stochowy - Cz ę stochowa 23.03.2016. 

III MIEJSCE:  50 m Styl grzbietowym 10-latków - Mistrzostwa Część ę stochowy - CZ ę Częstochowa 30.03.2015. 

    

 

Paulina Morzyk - ur. 27.02.2005 

IV MIEJSCE:  50 m styl dowolny 10-latków - Mistrzostwa Część ę stochowy - CZ ę Częstochowa 14.03.2014. 

III MIEJSCE:  fina ł  Ogólnopolskich Zawodów w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Spa ł 23-24.05.2013. 

I miejsce:  Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Radomsko 28.09.2013.

I miejsce:  Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym "PENTA DAY" - Cz ę stochowa 15.06.2014.

 

 

CKP Pirania na:


Kalendarz CKP Pirania

Miejsce na TWOJE logo: